BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hahaha… za to još nisam dovoljno popio.. al još je rano.. 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Badel?


Ovdje se pretpostavlja da će Badel, ako će iduće tri godine raditi najbolje kako može, vrijediti kao danas.

Upravo to vam više nego bilo što drugo govori o tome koliko je ta dionica danas precijenjena.

Naravno, ako PS nagodba uopće prođe. I ako nakon toga prođe žalbeni rok u kojem se nitko ne bude žalio pa PS nagodba postane pravomoćna. A s obzirom na Carinu i Slovake, teško da se nitko ne bude žalio, ako PS nagodba prođe.

A ako ne prođe, ako BD ode u stečaj, onda vam dionica vrijedi nula.

Da rezimiram – rizik izuzetno visok, potencijalna zarada ne postoji.

bravo, odličan rezime

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

naravno badel, al tu kod nas u dućanu. izgleda da je informacija procurila pa bid zato raste 😉

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Borba na 20,00 kn.

Zašto su neki mali dioničari tako sebični? Razmislite kako je tek predstavnicima RH! Krenuli prodavati Badel, a na kraju ce zavrsiti na cca 5-6 % vlasnistva i bez prodaje..

Kupnja 28.500, prodaja 15.500, trženo 11.000.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Kupnja 28.500, prodaja 15.500, trženo 11.000.

gro toga ti je daleko ispod razina trgovanja

Ignore: KressoM, delux

Imovina Badela je podjeljena u 3.1 mil dionica od kojih je cca 550 000 u rukama malih dionicara tako da te kojima se trguje sluze samo za dnevnu spekulaciju .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

sad malo sjeo za komp i gledam onaj moj post od 9.47h sa linkom na slovake ocijenjen jedva 16% !?!? stvarno nikad ne obraćam pažnju na te bedastoće ali ovo je stvarno za anale. da se jedan potpuno objektivan link sa nešto korisnih podataka tako iscipelari. taman kad sam pomislio da ovdje nema zainteresiranih navijača za meteor. pošto sam još jutros prekontrolirao sve promete u zadnjih mj. dana čisto ono da poradim na mentalnoj stabilnosti mogu vrlo ladno zaključiti da se opet radi sa međusobnom prebacivanju iz praznog u šuplje. cijelu prošlu godinu sam to gledao na himr i svi znamo kako se je to završilo. i ovi iz meteora su totalni naivci. angažiraju domaće peto razredne burzovne mešetare da im odrađuju tako važne stvari. i treba da ovdje ostanu kratkih rukava jer su škrti i naivni. daj malo mjenjajte taktiku i odvežite kesu.

who dares, wins

evo vam sad i link od meteorovih proizvoda. za one lijene kojima se ne da tražiti.
Vaš link …
pola jetre sam dao za badelove proizvode i sad bi vi sa tom smrdljivom kemijom da nam otmete našu perjanicu. sve mi se čini da neće proći.

who dares, wins

Ajme kakav istovar. Ovako nešto nisam vidio dugo vremena.
Tko se špekulacije lati..

New Report

Close