BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislio sam na količinu novca jerbo dioki nije bio mala firma. ovi iz kutine su isto tu negdje ako ne i više. srećom pa smo nakon par milijardi € minusa svi zajedno saniranja brodogradilišta uspjeli nekako privatizirati. i jel se sad čuju škverani? gdje im je sad politički motivirani sindikat i td. i td.?

who dares, wins

Okrenuti će se ovdje priča još nekoliko puta, čim je nekoliko zainteresiranih, nadmetanje u ponudama neće izostati. Da netko ima bolje informacije od nas, vidi se i po odlučnoj kupnji na ovoj cijeni.

Kupnja cca 22.000, prodaja cca 16.000. Uz već obavljen promet od cca 8.000 komada.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Kupnja je već dupla od prodaje, i napreduje. Razvalit će ih Slovaci preko EU u pokušaju ignoriranja.

Kolicina kupnje i prodaje nije toliko bitna. Ona je manipulativne prirode.


Kolicina kupnje i prodaje nije toliko bitna. Ona je manipulativne prirode.

Znam, zato i stavljam da bismo imali u budućnost pogled na prošlost i proces manipulacije. 🙂

Kupnja preko 31.000, prodaja i dalje ispod 16.000. Trgovanje ne promijenjeno (7.988 komada).

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

evo zadnje moje javljanje dok se ne riješi PSN: ova trgovina danas je čista kocka, i točka!
ako PSN prođe, i ako bude po planu nešto preko 22 milje ukupno dionica (dokap + pretvaranje dugova), na 31.12.2019. (tri godine od danas!) imamo pri trž. cijeni od samo 20 kn:

BVPS 21,7
P/B 0,92
EPS 1,43
P/E 13,9

prihvatljivo? jest
ali to znači da nema pomaka u roku tri godine što se tiče cijene od ove današnje (trenutne)…

Onda smo dotakli dno?


evo zadnje moje javljanje dok se ne riješi PSN: ova trgovina danas je čista kocka, i točka!
ako PSN prođe, i ako bude po planu nešto preko 22 milje ukupno dionica (dokap + pretvaranje dugova), na 31.12.2019. (tri godine od danas!) imamo pri trž. cijeni od samo 20 kn:

BVPS 21,7
P/B 0,92
EPS 1,43
P/E 13,9

prihvatljivo? jest
ali to znači da nema pomaka u roku tri godine što se tiče cijene od ove današnje (trenutne)…

Dajte uvrstite koeficijente iz predstečajne nagodbe Badela u bilo koju drugu firmu, a onda usporedite fundamente i aktualnu cijenu.

Jel me razumijete?

Ovdje se pretpostavlja da će Badel, ako će iduće tri godine raditi najbolje kako može, vrijediti kao danas.

Upravo to vam više nego bilo što drugo govori o tome koliko je ta dionica danas precijenjena.

Naravno, ako PS nagodba uopće prođe. I ako nakon toga prođe žalbeni rok u kojem se nitko ne bude žalio pa PS nagodba postane pravomoćna. A s obzirom na Carinu i Slovake, teško da se nitko ne bude žalio, ako PS nagodba prođe.

A ako ne prođe, ako BD ode u stečaj, onda vam dionica vrijedi nula.

Da rezimiram – rizik izuzetno visok, potencijalna zarada ne postoji.

Možda zarade nema, ali bid raste….


Možda zarade nema, ali bid raste….

vi izgleda niste čitali da sam dobio božićnicu.. a kao čovjeku sklonom alkoholu izbor investicije je bio vrlo lagan i logičan

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ingra?

New Report

Close