BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Žao mi je Badela. Imao je odličnu šansu doći do skoro 45-50 kuna.
Ali zbog svoje visokorizične prirode kao i raznih želja i motiva dionica se urušila poprilično, od 32 do 17 kuna….


Žao mi je Badela. Imao je odličnu šansu doći do skoro 45-50 kuna.
Ali zbog svoje visokorizične prirode kao i raznih želja i motiva dionica se urušila poprilično, od 32 do 17 kuna….

ma svima je žao… ali zaista ne vidim poteencijal ni na rok od 3 god., kamoli kraće!
a sad još ovo s carinskom, visi im i stečaj nad glavom!

upropastiše dionicu!
što se tiče Meteora, oni će se dobro namiriti…

u svjetlu svih ovih događanja ja se kladim na slovake. imaju tolike prihode da mogu kupiti i badel i meteor zajedno. sad samo važu da to ne bude plaćeno više nego što treba. pošto je to sve pod povećalom javnosti i kontrola medija nije više moguća kao nekad čisto sumnjam da će se netko od domaćih žmuklera usuditi nešto ispod stola dogovoriti. proglasiti stečaj u momentu dok ti je pred vratima bogati kupac iz branše bila bi suluda stvar.

who dares, wins

Ovo mi smrdi na novi dioki

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Nudilo se i podupiralo Meteore, ali nista od toga, ciste rucice pred gazdom a Slovaci definitivno sad ulaze.

evo malo da vidimo šta ti slovaci proizvode. mogu ovi što navijaju za meteor (ako u opće ovdje ima takvih) izbaciti meteorove proizvode pa da napravimo komparaciju.
Vaš link …[/url]

who dares, wins

Carina ruši nagodbu Badela 1862 ako joj ne prizna hipoteke?

mogao bi badel završiti i u stečaju pa umjesto 10 kn vrijediti uskoro 0 kuna…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kolega Verdi , Meteor odgovara upravi i vrlo vjerojatno “sekti” koja vlada drzavom…nama malim dionicarima se u koliko prodje psn vrlo vjerojatno ne pise dobro jer ce Meteor otkupit sve dionice za 10 kn i mi protiv toga necemo moc nista ( primjer slobodne i sl.)..Slovaci su “nesto” ponudili ali nismo vidjeli cijelu ponudu vec samo ono sto su nam mediji prezentirali. U svakom slucaju kao mali dionicar radje bi da “udju” Slovaci jer tu bi mogli ocekivat jos koji skok vrijednosti dionica , u protivnom ne vidim realan razlog za tako nesto…kome krivo kome pravo.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Mnogi pisu Meteor kupuje? Kad nesto kupujete onda trebate to i platiti… S cim to i kako i za koliko Meteor kupuje? Jedino mogu konstatirati kako bi Meteor na poklon Badel. Pa ako je tako i netko to odobri mi mali dionicari mozemo se slikati.


Ovo mi smrdi na novi dioki

ono je bio epski promašaj. sumnjam da ga netko može nadvisiti.

who dares, wins

Ni kastelanski nisu los kandidat za medalju ..a di tek transadrija…ceba….slobodno nastavite niz…koliko samo drzavnog i privatnog novca sprzeno i otislo u nepovrat..ali sta mozemo..sve je bilo po zakonu i institucije su radile svoj posao 🙂

svi smo mi Crobex

New Report

Close