BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eto, prekid zbog trg. limita cijene
pa ćemo u uravnoteženje
a nakon toga ja ne vidim koja nas vijest može spasiti od daljnjeg ‘ronjenja’
matematički rečeno, konvergirati ćemo prema 10 kn, ne kažem i dosegnuti 😉


Znači da će nakon što se prihvati plan restrukturiranja, društvo imati cca. 8.000.000 dionica

Gledajući plan poslovanja za razdoblje 2017. – 2021. godine odnosno ukupne prihode za 2016. godinu imamo sljedeće pokazatelje na cijeni od 22,00 kn:
P/S 0,6
P/E 11

možete navesti članak ili stranicu u nacrtu izmijenjene PSN ili POFR-a gdje piše da će biti 8 mil. dionica?
lijepo Vas molim!

Kakvo sisanje! Uhuhuhhuuuu!

u ovoj cijeloj priči se olako barata sa tim pojmom strateški partner. razumijem da su ovi slovaci firma iz branše i to onda ima smisla. ali šta je strateško u tom meteoru? hoće li onda oni badelove proizvode prodavati po svojim kanalima gdje prodaju neke kemijske prouzvode? u auto praonicama ili slično. i td. i td. po meni ovdje se jedan običan pokušaj pretvorbene prevare pokušava prikazati kao strateški potez. njima možda jeste ali badelu to nije nikakva strategija.

who dares, wins

Bolje kupite Tehniku.

Badel je out and over.

Sada više nema prepreke da se vrati na 12,00 kuna.



Znači da će nakon što se prihvati plan restrukturiranja, društvo imati cca. 8.000.000 dionica

Gledajući plan poslovanja za razdoblje 2017. – 2021. godine odnosno ukupne prihode za 2016. godinu imamo sljedeće pokazatelje na cijeni od 22,00 kn:
P/S 0,6
P/E 11

možete navesti članak ili stranicu u nacrtu izmijenjene PSN ili POFR-a gdje piše da će biti 8 mil. dionica?
lijepo Vas molim!
[/quote]

Naravno da ne piše. Sam izračunaj.

22 milijuna dionica će biti ukupno, jasno piše, samo treba računati.


22 milijuna dionica će biti ukupno, jasno piše, samo treba računati.

a hoće li oni to odmah prodavati ili ……………..

evo baš kao što sam napisao neki dan – nikakvog razloga za rast iznad 20 kn nije bilo, dapače samo za pad prema 10 kn, a ekipa vas je i ovdje fino navukla i nakitila po 24-25 kn…nekima ovdje stvarno nema pomoći, isto će vam napraviti za dan-dva na nekoj drugoj dionici i opet ćete popušiti pare kao i ovdje

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

BELUPO, vidiš da ni broj dionica novih i starih ne znaju zbrojiti, a sve lijepo piše..

To nigdje ne piše.
To je samovoljan izračun vas čiji je jedini zadatak drukanje na forumu i širenje negativizma.

New Report

Close