BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

naravno da nema istiskivanja u PSN, ali ima povećanja udjela novih vlasnika…a čim upišu povećanje udjela, što ih priječi da provedu istiskivanje kad skupe potreban %??

p.s. i uz ovakve vijesti da će novi gazda napraviti dokap po 10 kn, ekipa se trpa po 23 kn!??
ako vam još uvijek nije jasno što će ovdje biti, pogledajte slučaj DLKV!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

@belupo
Hvala Vam na brizi!!!

Ovo je Virova ponuda, da sad vidimo koliko više daje Agrokor, i tako krene s ponudama, a cijena sve viša.

vid'la žaba...

još će toga biti, idu nove vijesti iza nove godine, koliko ja znam, a nesto ipak znam

dan je pametniji od noći!

nisam bio prisutan u odsudnim trenucima, lijepo, Sretna Nova godina svima, živjeli


nisam bio prisutan u odsudnim trenucima, lijepo, Sretna Nova godina svima, živjeli

ni ja. ali neke stvari se kad tad moraju desiti.

who dares, wins

valja nešto prvi dan u godini zaraditi. čisto da se skine maler.

who dares, wins

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/gu5IQA9PakU5Jkz21BM5zQ==.pdf

Evo što se događa, Meteor kao strateški partner je unutra koji može sastavljati prijedlog predstečajne nagodbe. A St.Nicolaus se bori kupiti dugove drugih po 70%, a time odlučivati o prijedlogu predstečajne koju je sastavio Meteor.

Tu nema nigdje što će biti s malim dioničarima.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

@verdi
Bas tako i treba, a da bih odmah u Novoj godini nesto zaradio odlucio sam lupiti malo po prodaji!

da nema ovih političkih lešinara, već bi to sve bilo riješeno

Vidite što radi strah od domaćih lopova, ova vijest danas je za skok od 30%, a ljudi ukipljeni, iako je očito da je došlo do pojačanja ponude i licitacije.

Tako je – licitacija, to volimo, jos da se nastavi ovako javno, ponuda na ponudu.

vid'la žaba...

New Report

Close