BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Badel je naša najbolja dionica na zse…samo to još mnogi neznaju…vrijednost se tek treba otključati…
Kažu da vrijedi oko 20000 kn po dionici….

A BALVANA!!! :) :) :)


budućnost je gore dolje po 5% dugi niz godina, a to je dobro po meni

Ja sam mislio da ce bar danas netko povuc gore malo vise da ljudima podigne raspolozenje na doceku.. eto crobex su navukli do 2000 na jedvite jade..

Sretnu Novu godinu zelim svim dionicarima !

Stigla nova ponuda za Badel teška 46,6 milijuna eura

Stigla nova ponuda za Badel teška 46,6 milijuna eura

Ovdje ne piše kako misle unijeti sav taj novac u Badel, novo zaduživanje? Dokapitalizacija-po kojoj nominali i koliko?

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

neka, neka … samo nek traje nabidavanje 🙂

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

ovdje ide dokap po 10 kn, jasno kao dan

Stigla nova ponuda za Badel teška 46,6 milijuna eura

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Pa to su prekrasne vijesti, neka i Badel sa stilom zatvori ovu i uđe u novu godinu 😊

badel će se riješiti kroz koji mjesec, samo što će svi ovi koji sad kupuju dionice po 2x kuna na burzi debelo izvisiti zbog izglednog dokapa po 10 kn

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Ovo je stvarno kao da sanjamo:

Sukladno navedenom, konzorcij investitora koji se sastoji od društva St. Nicolaus, Dalmacijavino Split i Oštrc predao je obvezujuću ponudu za otkup tražbina prema društvu Badel 1862 utvrđenih u postupku predstačajne nagodbe Društva te iskazao spremnost na ulaganje od 46.600.000,00 EUR-a vlastitih sredstava odnosno obvezao se, u slučaju prihvata njihove ponude, uložiti ukupno 352 milijuna kuna u narednih šest godina u društvo Badel 1862.


Ovo je stvarno kao da sanjamo:

Sukladno navedenom, konzorcij investitora koji se sastoji od društva St. Nicolaus, Dalmacijavino Split i Oštrc predao je obvezujuću ponudu za otkup tražbina prema društvu Badel 1862 utvrđenih u postupku predstačajne nagodbe Društva te iskazao spremnost na ulaganje od 46.600.000,00 EUR-a vlastitih sredstava odnosno obvezao se, u slučaju prihvata njihove ponude, uložiti ukupno 352 milijuna kuna u narednih šest godina u društvo Badel 1862.

ako sanjaš-probudi se!
jer ako se ponuda prihvati, oni neće taj novac pokloniti badelu nego će ga investirati i na ime toga jako povećati svoje vlasničke udjele u badelu!
nova nominala badela je 10 kn, znači da će i njihovo ulaganje biti po 10 kn, čime će vjerojatno prijeći prag od 95% i po toj cijeni istisnuti male ulagače…da, upravo vas koji sad plaće 2x kn za dionicu! pamet u glavu….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Nema istiskivanja niti ničeg sličnog u PSN

New Report

Close