BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/458957/mutne-privatizacije-zakulisne-igre-i-kupovina-bez-novca-se-vracaju-na-velika-vrata-krece-zadnja-bitka-za-posrnuli-badel-1862


ovo je čista kocka ali ako imaš vremena čekati bar dvije godine…. sve ispod 20 je prihvatljivo. sad da li je 18 ili 12…. tko nije riskirao nije ni profitirao. ali preko 10% portfelja ni u ludilu ne pokušavati.

Sad je kocka kolega, a kada sam ja govorio onda ste me prezirali.


http://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/biznis/clanak/id/458957/mutne-privatizacije-zakulisne-igre-i-kupovina-bez-novca-se-vracaju-na-velika-vrata-krece-zadnja-bitka-za-posrnuli-badel-1862

a SO(v)A zaspala

Eto ti Badela.

Hvala.



ovo je čista kocka ali ako imaš vremena čekati bar dvije godine…. sve ispod 20 je prihvatljivo. sad da li je 18 ili 12…. tko nije riskirao nije ni profitirao. ali preko 10% portfelja ni u ludilu ne pokušavati.

Sad je kocka kolega, a kada sam ja govorio onda ste me prezirali.
[/quote]
kad sam ja vas prezirao? samo sam rekao da ovo nije ništa više rizičnije od bilo čega drugog na zse. slobodno se vratite koju stranicu nazad pa to provjerite. kompletan zse je hazard jer to netko tako želi. meni ove godine +50% hvala i doviđenja. volio bi da se fundamenti i neka druga načela više poštuju ali ako ne ide drugačije može i ovako.

who dares, wins

Problem je, kolega verdi, ocito u manjku sredstava/kapitala na trzistu uz to proracunski manjak definitivno baca na pesimizam. Npr. da su vidljivije uštede u proračunu bilo bi i drustvo optimisticnije uz rast americkih indeksa nebo bi bila granica. Sad moramo cekati novi rast GDP kako bi dodatno potaklo kupce da kupe npr. Badel.

Meni je Badel good, good, good.

kao da se sprema odbijanac na badelu? 😉

Ignore: KressoM, delux

Šteta za Badel, toliko smo vjerovali u njega…

uopće nije šteta, u Badelu sve super pa i za nas dioničare, koliko ja znam, a nešto znam.

dan je pametniji od noći!

Što nije šteta?

Gdje vidite budućnost Badela?

budućnost je gore dolje po 5% dugi niz godina, a to je dobro po meni

dan je pametniji od noći!

New Report

Close