BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako ne vidiš, pa da nema amortizera odmah bi išla na 10,00 kn.
Još je iznad 10,00 kn.

Ma sve je to meni jasno…ali kad vidim svi ste kupili badel…a tko će vam kupovati i dizati cijenu???
Ja ne?
Imate li neku viziju tko bi mogao to kupovati i zašto?

A BALVANA!!! :) :) :)

ma jedina bitna stvar ovdje je da firma konačno dobije privatnog vlasnika, bio to Meteor ili netko treći i onda će to krneuti snažno naprijed

Ignore: KressoM, delux

@BearG

BD62 će biti raketa jednom kad se stabilizira cijena, ali problem je još što ne znamo tko sudjeluje u dokapu niti po kojoj cijeni
a s obzirom kakvo je poslovanje bilo do sada (kapacitet oko 40%, nesređeni odnosi i sl.) i još su uspjeli poslovati s dobiti
e sad si to prevedite u situaciju kad imate jasnu vlasn. strukturu, gotovo anuliran dug (ili raspoređen kako valja, veći dio dugoročni, manji dio kratkoročni), pu kapacitet…

raketa kažem vam ja

accountant 13.12.2016 10:00
“upravo tako, puno je tu nepoznanica… a št ako budu mogli sudjelovati samo vjerovnici u okviru PSN? što onda?”

Pa ništa. Tko god bude mogao kupovati po 10 kn prodavati će po 12 kn jer mu je tu već zarada. Neki će prodavati i po niže samo da izvuku bar nešto svog duga jer im lova treba hitno. Uglavnom, kako god bude, bit će dionica za kupovat jeftino, ne treba sad srljat. Evo u međuvremenu već na 18 i tu ima još samo 2 naloga pa već na 17. Budite strpljivi.

Išla je tako i Optima po 10 kn, preuzimanje preko dugova u PSN-u, pa je zavšila i na 1,3 kune u jednom trenutku. Hoću reći, 10 kuna nije donja granica.


@BearG

BD62 će biti raketa jednom kad se stabilizira cijena, ali problem je još što ne znamo tko sudjeluje u dokapu niti po kojoj cijeni
a s obzirom kakvo je poslovanje bilo do sada (kapacitet oko 40%, nesređeni odnosi i sl.) i još su uspjeli poslovati s dobiti
e sad si to prevedite u situaciju kad imate jasnu vlasn. strukturu, gotovo anuliran dug (ili raspoređen kako valja, veći dio dugoročni, manji dio kratkoročni), pu kapacitet…

raketa kažem vam ja

ma svi oni koji sad pišu kontra u biti čekaju s nalozima za uletiti u BD62, a mnogi će uletjeti i špekulativno na ovim razinama. Do sad je prošlo preko 13.000 komada, a u busiji čeka na kupnju bar još toliko 😉

Ignore: KressoM, delux


ma svi oni koji sad pišu kontra u biti čekaju s nalozima za uletiti u BD62, a mnogi će uletjeti i špekulativno na ovim razinama. Do sad je prošlo preko 13.000 komada, a u busiji čeka na kupnju bar još toliko 😉

baš gledam – kupnja je brutalno ojačala 😉

Ignore: KressoM, delux

Badel je imao odličnu priliku “odletjeti” u nebo, ali očito to neće stoga je pad jedina opcija nažalost.
Zanima me zašto nema te vijesti i na zse…zna li netko?
Nisu li dužni obavijestiti javnost preko burze?


Badel je imao odličnu priliku "odletjeti" u nebo, ali očito to neće stoga je pad jedina opcija nažalost.
Zanima me zašto nema te vijesti i na zse…zna li netko?
Nisu li dužni obavijestiti javnost preko burze?

džaba drukaš, dno je odrađeno, uskoro ide odbijanac 😉

Ignore: KressoM, delux

http://zse.hr/default.aspx?id=75179

Vičete da je dno od 28,00 kuna, sad smo na 18,00 kuna…

New Report

Close