BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolika je nominala Optime, a koja je tržišna cijena, isto za Dalekovod i Petrokemiju, a ima ih još mislim? Svi su spuštali nominalu i cijena im je dosta pala. Tu se sad neki čude padu cijene jer kao svi su znali za ovo. Pa da ste znali ne bi držali (i kupovali) dionicu po 30 kn a znate da će bit smanjenje kapitala na 10 kn dionica. Nadali ste se da će kupac platiti i veću cijenu, ali to je ipak bilo nerealno. Neiskustvo i loša procjena i onda još tu zahvaljuju kupcima na prodaji za 25 kn, a evo sad već po 22. Pa dokle ćete upadat u živo blato i spaljivat lovu?


@Barikb

Ni slučajno kupovati. Visokorizična dionica koja je pred stečajem. Velika mogućnost gubitka dijela portfelja.


Vrijeme je darivanja,uvijek ima dobrih ljudi.

i ako bude dokap po 10 kn, moći će sudjelovati samo imaoci dionica, a dionice se sad može kupiti samo po oko 21-22 kn…možda uvjeti dokapa budu na svakih 100 dionica koje imaš možeš dokapitalizirati npr. 25 novih po 10 kn, a to onda drastično mijenja sliku i računicu, zar ne?
puno je tu nepoznanica da bi se rasprodavalo po cijenama manjim od 20 kn pa bi se ovi što u panici rasprodaju već sutra mogli vraćati nazad po 25 kn i više (ja sam zato danas kupovao)

Ignore: KressoM, delux

kupit cu kad dodje na 12 kuna, sto je realno s obzirom na mogucu dokapitalizaciju po 10 i strateskog. sve ostalo je bullshit, posto dionica po knjizi ne vrijedi nista.

Da nebu tako i sa PTKM? 🙂


i ako bude dokap po 10 kn, moći će sudjelovati samo imaoci dionica, a dionice se sad može kupiti samo po oko 21-22 kn…možda uvjeti dokapa budu na svakih 100 dionica koje imaš možeš dokapitalizirati npr. 25 novih po 10 kn, a to onda drastično mijenja sliku i računicu, zar ne?
puno je tu nepoznanica …

upravo tako, puno je tu nepoznanica… a št ako budu mogli sudjelovati samo vjerovnici u okviru PSN? što onda?

Koliko vidim rasturiše kupnju.

Koja puš**na ovdje, malo je falilo da uđem u petak.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Dobro je da uopće ima kupnje iznad 10,00 kn, ali očito veliki igrači amortiziraju situaciju.



Ono što je pozitivno je to da se napokon čisti bilanca odnosno smanjenjem kapitala se smanjuje dug što je u konačnici pozitivno za dioničare.

-17% ,sto je tu pozitivno za dionicare? 🙂
[/quote]

Za tebe mičko ništa, prvo moraš imati dionice.
[/quote]-30% , imat cu na 10-12kn


i ako bude dokap po 10 kn, moći će sudjelovati samo imaoci dionica, a dionice se sad može kupiti samo po oko 21-22 kn…možda uvjeti dokapa budu na svakih 100 dionica koje imaš možeš dokapitalizirati npr. 25 novih po 10 kn, a to onda drastično mijenja sliku i računicu, zar ne?
puno je tu nepoznanica da bi se rasprodavalo po cijenama manjim od 20 kn pa bi se ovi što u panici rasprodaju već sutra mogli vraćati nazad po 25 kn i više (ja sam zato danas kupovao)

neće moći sudjelovati nikakvi imaoci dionica.. sudjelovat će samo taj koji preuzima badel i to je to..

opet na početnoj cijeni, brzo smo stigli, nismo ništa bolje ni očekivali od dvojca Dalić-Marić, nego da ovo pretvore u MeteorIT, nešto će valjda sitne prašine pasti i na njihove ………

New Report

Close