BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



opet mislite da su današnji promet napravili nadobudni mali dioničari i forumaši koji su jedva čekali da se objavi nekava vijest koju smo zapravo svi i očekivali. po načinu trgovine vidi se da to nije ni pod razno. ono malo što je upalo u mrežu je to ,a sve ostalo je igra velikih igrača. sve u svemu bezvezna imitacija trgovine na još bezvezniju vijest.

Vi mora da ste broker i da preko vašeg brokerskog društva sve odvijaju sve trgovine. Sigurni ste u to što pišete, a držite predavanje svima drugima koji pokušavaju realno objasniti što se dešava i zašto je ili nije dobro smanjenje temeljenog kapitala. Nisam primijetio da je itko danas išta napisao osim mene vezano za to. Objasnio je li to dobro ili nije i koje su moguće posljedice, pozitivne ii negativne.
[/quote]
je. evo upravo sam sad pospan stigao na šljaku. baš je moj post bio ispod vašeg. ja i kolega @pongy smo malo duže tu pa valjda možemo koju riječ slobodno razmijeniti ,a da se netko treći ne uvrijedi.

who dares, wins

Jako će biti zanimljivo kad se sutra pojavi naslov kako METRO ulazi u BADEL, nakon nagodbe s vjerovnicima.

A vidjet ćemo reakciju i giganta iz Slovačke hoće li to promatrati mirno…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

@ING
ako nešto znate iz povjerljivih izvora, slobodno navedite odakle Vam info
ako pak nagađate, onda bolje preskočite to jer ionako imamo na ovom napaćenom Badelu toliko dezinformacija, krivih procjena, naknadnih promjena mišljenja…
stvarno za dosta!

Kasnim ovdje kao na party u 5 ujutro.
Nekad popijem pelinkovac i znam da je starija ekipa
obožavala badelov konjak dok sam bio mali…

Da li se sada isplati kupiti imam nešto za uložit kockarski možda.
Netko spominje i 10 kn, nemam pojma ako može netko
ukratko objasnit što se dešava. Valjda neće u stečaj?


Vi mora da ste broker i da preko vašeg brokerskog društva sve odvijaju sve trgovine. Sigurni ste u to što pišete, a držite predavanje svima drugima koji pokušavaju realno objasniti što se dešava i zašto je ili nije dobro smanjenje temeljenog kapitala. Nisam primijetio da je itko danas išta napisao osim mene vezano za to. Objasnio je li to dobro ili nije i koje su moguće posljedice, pozitivne ii negativne.

je. evo upravo sam sad pospan stigao na šljaku. baš je moj post bio ispod vašeg. ja i kolega @pongy smo malo duže tu pa valjda možemo koju riječ slobodno razmijeniti ,a da se netko treći ne uvrijedi.
[/quote]

Nisam se ja uvrijedio samo sam komentirao vaš post što je moje pravo.
Osobno ne mogu znati osim preko SKDD tko je i kako trgovao određeni dan, dok se iz vašeg posta može očitati da ste broker jer vidite tko trguje.

@Barikb

Ni slučajno kupovati. Visokorizična dionica koja je pred stečajem. Velika mogućnost gubitka dijela portfelja.

ako bude dokap. na hrvatski način.. ići će dokap po 10kn i može se računati min. 2 do 5mil novih dionica uz uvjet da mali dioničari neće moći dokupiti..



Vi mora da ste broker i da preko vašeg brokerskog društva sve odvijaju sve trgovine. Sigurni ste u to što pišete, a držite predavanje svima drugima koji pokušavaju realno objasniti što se dešava i zašto je ili nije dobro smanjenje temeljenog kapitala. Nisam primijetio da je itko danas išta napisao osim mene vezano za to. Objasnio je li to dobro ili nije i koje su moguće posljedice, pozitivne ii negativne.

je. evo upravo sam sad pospan stigao na šljaku. baš je moj post bio ispod vašeg. ja i kolega @pongy smo malo duže tu pa valjda možemo koju riječ slobodno razmijeniti ,a da se netko treći ne uvrijedi.
[/quote]

Nisam se ja uvrijedio samo sam komentirao vaš post što je moje pravo.
Osobno ne mogu znati osim preko SKDD tko je i kako trgovao određeni dan, dok se iz vašeg posta može očitati da ste broker jer vidite tko trguje.
[/quote]
ovdje je jasno da trguju jedni s drugima i navlače treće

vidim na svojoj gledalici način trgovine i količine koje prolaze. postoji velika razlika kako trguju mali, a kako veliki. to ne mora uvijek biti točno ali je u većini slučajeva.

who dares, wins

Hvala analiza, jer ne trgujem tuđim novcima pa…


vidim na svojoj gledalici način trgovine i količine koje prolaze. postoji velika razlika kako trguju mali, a kako veliki. to ne mora uvijek biti točno ali je u većini slučajeva.

i tko trguje, Verdi?

Tko je jamio …jamio .. gotova rasprodaja

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close