BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zasto se ovako strmoglavljuje ???

[color=blue][b]Dovoljno... nikad nije dovoljno.[/b][/color] [i][/i]

“Badelovci-zaposlenici” da li je istina da vi sada možete dobiti dionice Badela po cca 196 kuna kada joj je tržišna cijena skoro 1000 kuna.Zašto po toj cijeni ne mogu kupiti dionice svi dioničari Badela , a to znači i oni dioničari koji nisu zaposlenici Badela.Kakve su to malverzacije Perkovića i dr..


“Badelovci-zaposlenici” da li je istina da vi sada možete dobiti dionice Badela po cca 196 kuna kada joj je tržišna cijena skoro 1000 kuna.Zašto po toj cijeni ne mogu kupiti dionice svi dioničari Badela , a to znači i oni dioničari koji nisu zaposlenici Badela.Kakve su to malverzacije Perkovića i dr..

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 76.616 10,19 Skrb. račun
2. PERKOVIĆ ANTE 68.553 9,11 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 57.800 7,69 Osnovni račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 27.010 3,59 Skrb. račun
5. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 22.456 2,99 Skrb. račun
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 19.747 2,63 Skrb. račun
7. BADEL 1862 D. D. 15.302 2,03 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 12.703 1,69 Skrb. račun
9. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 10.000 1,33 –
Ukupno: 41,24

marcello

Anto Perković, predsjednik Uprave Badel 1862 d.d. prijavio je stjecanje 3.100 redovnih dionica Društva.

Izvješće za 1Q! Ovako na prvi pogled, lošije nego prošle godine.

Zna li netko kada Badel izlazi s cedevitom u bocama na trziste?

Cuore Sportivo

SZ,

Zna li netko kada Badel izlazi s cedevitom u bocama na trziste?

Koliko sam ja upoznat Cedevita je od Atlantic Tradea. Ispravite me ako grijesim.

Cedevita je od Atlantica, naravno da imate pravo, ali sam dobio informaciju da ce se prodavati cedevita u bocama. Unique voda + prasak cedevite koje ce puniti Badel.

Flasirana kao sok. Kaj nitko nista o tome nezna? Mislim mozda je totalna dezinformacija, ali to mi je rekla osoba zaposlena u Badelu.

Cuore Sportivo

Koje su vase prognoze za daljni rast ove dionice???

Moze li danasnji rast biti nagovjestaj polakog ali skorog povratka nakon onog veceg pada???

Daljni pad, pa rast od jeseni sve do kraja godine gdje ce opet postici cijenu od 950 -1000 Kn.

Da li to ocekujes zbog objave losih poslovnih rezultata ili sumnjas/znas na neki drugi razlog???

Trenutno koliko vidim zadnjih dana situacija i nije tako crna. Pad se obuzdao i sada samo treba biti strpljiv.

Ova dionica vrijedi sto je vec dokazala jakim rastom proteklih godinu dana te je nas koji tu dionicu imamo u portfelju jako usrecila. Vrijednost ce sigurno jos porasti samo treba biti strpljiv.

Cuore Sportivo

New Report

Close