BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je baš bilo zanimljivo od 16:03 pa do zatvaranja, ne mogu se potužiti.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

“Također, potvrđujemo kako će prema očekivanim, odnosno preliminarnim podatcima o
rezultatima poslovanja za 2015. godine društvo Badel 1862 d.d. prvi put, nakon šest godina
kontinuiranog poslovanja s gubitcima, iskazati oko 10-ak milijuna kuna dobiti.”

Hmmm, malo je to barem mi se tako čini! Treba pričekati, mislim će dobit ipak biti nešto veća.

Po koliko je dokap?

Bilo bi lijepo da je po nominali 🙂

svi smo mi Crobex

20 milja eura, broj dionica 3,1 milja, odokativno 50 kn

10-ak mil. kn dobiti, koliko navode u izjavi, daje EPS od 3,25 kn po dionici, pa nas eto na P/E cca 6,50 kn ako računam da je cijena dionice 21,00 kn (danas po otvaranju vidim na gledalici da će najvjerojatnije natrag na 21 kunu)
pa još dokapitalitacija na pragu
samo prodavajte, eto me s mrežicom čekam što upadne 😉

Ne mogu vjerovati da im je zapravo uspjelo od Badela napraviti profitabilo poduzece.
Cestitam imateljima, ovo su iznimno dobre vijesti opcenito – pokazuju sa se dobre stvari ponekada mogu iskobeljati iz ralja korupcije i loše uprave.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/BD62-fin2015-4Q-NotREV-K-HR.pdf

11 miliona dobiti a zadnji kvartal napravili 10 miliona gubitka.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Gubitak..dobitak..vise ne igra ulogu…Ovdje je i ovako kapital i rezerve negativan..Sad je samo pitanje dokapa i hoce li bit ili ne..a i tko ce uc sa tih 150 mi kuna.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Očito da Badel nešto vrijedi dok ga krivotvore!

“U dvadeset i dvije kutije nalazilo se 1048 bočica s natpisom Badel Prima Brend, ukupne količine oko 104 litre, dok se u sedam kutija nalazilo 317 bočica s natpisom Vodka Classic Vigor – ukupne količine oko 32 litre, izvijestila je u ponedjeljak zagrebačka policija.
No, asortiman je bio i širi jer je u ostalim kutijama pronađeno 274 bočica s natpisom Badel Lavov i 742 bočica s natpisom Badel Pelinkovac Gorki.”

Zapljenjeno više od 2300 bočica krivotvorenog alkohola


Gubitak..dobitak..vise ne igra ulogu…Ovdje je i ovako kapital i rezerve negativan..Sad je samo pitanje dokapa i hoce li bit ili ne..a i tko ce uc sa tih 150 mi kuna.

Pozdrav


Ma muka je sa tim Badelom, što se odma na početku devedesetih izdvojio pogon u Sesvetama, koji je bio najprofitabilniji. Eh, tko je izdvojio, to ne mogu pogoditi, ali mogu tko je kupio.
To su uzeli neki neki ljudi kojima su drugi morali braniti domove, nisu sami stigli. Ali ostalo je još potencijala u firmi. Pa se nekoliko puta prebacivala iz ruke u ruku, stanje gore od gorega, ali uvjek je bilo interesa.
Pa sad čitajte neke Fijove.
Ne kažem da se ovo neće isplatiti.

New Report

Close