BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja svoje nisam ni postavio. Izgleda da ni necu jos tako skoro. Neka stoji

Cuore Sportivo


Budi brza da ti se ne bi dogodilo kao meni,kad je bila cijena oko 640,stavio sam nalog na 700…i zaboravio na njega…[smiley2]

Sigurno je PG kriva!
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


mmstanic: ” Budi brza da ti se ne bi dogodilo kao meni,kad je bila cijena oko 640,stavio sam nalog na 700…i zaboravio na njega…[smiley2] ” Sigurno je PG kriva! [smiley2][smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Nije,nije..[smiley2] evo sad mi radi i MOSTich i ATM….vjerovatno i oni čitaju forum….[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Jel doslo izvješće? Ako nije zna li netko kada ce?

Cuore Sportivo

dali su informacije o izvijescu procurile, ili cijena ovako raste na krilima ocekivanja ???
Ima li tko naznaka o izvijescu ???

jedan trgovacki putnik veli da firma dobro zaradjuje 🙂
koliko ? nemam pojima
isto tak … veli da se spremaju na kupovinu … 🙂

vidjeti cemo do 2009 … tak barem tip veli 🙂

Formula 1 History Database http://www.geocities.com/f1db2000/


dali su informacije o izvijescu procurile, ili cijena ovako raste na krilima ocekivanja ??? Ima li tko naznaka o izvijescu ???

kako neki ugledni forumashi kazashe… fundamenti
[smiley2]

i to je to...

Kako kaze jedan refren:
“Tko te ima taj te nema
Tko te nema taj te sanja
Tko te sanja taj te ljubi
A ti o tom pojma nemas”
BD62

Badeliška je jedna od rijetkih dionica koje nemam uopče namjeru kapitalizirati. Slijedit će svoje “vodene” kolegice. Pitka voda je “nafta” budućnosti………O ostalom asortimanu da i ne govorimo.

marcello

evo i izvjesca. komentari?

Why do only fools and horses work?

Dugoročno, pa i u kračem periodu što je vidljivo iz priloženog, rasti će cijene dionica prehrambene industrije, očekuje se povečanje cijena hrane i porast broja gladnih u svijetu, amerikanci kao najveći proizvođač hrane već sad planiraju velike površine poljoprivrednog zemljišta pretvoriti u površine prekrivene kukuruznom kulturom koja će služiti ne za prehranu već za proizvodnju pogonskog goriva, čime se smanjuju površine raspoložive za proizvodnju hrane, a o onima koji imaju izvore pitke vode i bave se njezinim flaširanjem i proizvodnjom sokova i drugih pića već pjevaju i vrapci na grani. Sa svime time je povezano i pogoršanje opće sigurnosne situacije u svijetu, a to daje ne težini još jednoj industriji, industiriji oružja. Možda sam ptica zloslutnica, ali ovaj scenario mi se ćini realan, osim ako neki novi tehnički i drugi noviteti to ne riješe i spase situaciju. Dakle Badel, DDJH, Podravka, ZVCV, Belje i sl. idu dalje.

Perković kupio 10000 dionica Badela
Predsjednik uprave Badela 1862, Ante Perković obavijestio je danas Zagrebačku burzu o stjecanju 10.000 redovnih dionica društva. Naime, ponudom trezorskih dionica Badela 1862 od 1. veljače, uprava je ponudila svim zaposlenicima mogućnost kupnje vlastitih dionica iz trezora. Perković je iskoristio ponudu i upisao svih 10.000 dionica. Prijenos navedenog broja dionica proveden je 5. travnja u depozitoriju SDA.
Nakon prijenosa, Perković je vlasnik ukupno 75.453 dionice društva, što čini 10,03 posto temeljnog kapitala društva, stoji u priopćenju. No, prema jučerašnjim podacima iz SDA, Perković posjeduje 8,70 posto temejlnog kapitala Badela. Trezor Badela sada broji 15.302 vlastitih dionica, što čini 2,03 posto temeljnog kapitala.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

New Report

Close