BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

klasa optimist[emo_namigusa]!

Badel 1862 vapi za domaćim šljivama i udruženim voćarima

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

jel završila skupština ????? u 12 sati je pocela

http://zse.hr/default.aspx?id=59945

Makedonski poduzetnik Svetozar Janevski izjavio je u intervjuu za srpski dnevnik Večernje novosti da želi preuzeti hrvatsku kompaniju Badel 1862. Janevski je nedavno zakupio pogon Beogradske industrije piva za 50.000 eura mjesečno, a prije nekoliko godina preuzeo je Vinariju Tikveš.

“Ideja je da uz Tikveš i BIP preuzmem i hrvatski Badel koji je u problemima, i da zaokružim sve segmente od vina, piva pa do žestokih pića”, rekao je Janevski u intervjuu za Večernje novosti.

U intervjuu je Janevski istaknuo da iza sebe im 30 godina iskustva u pivarstvu. “Skopsku pivovaru sam modernizira, obučio radnike i postali smo respektabilna kompanija. O tome svjedoči podatak da ju je 2010. Heinken kupio za 200 milijuna eura”, rekao je makedosnki poduzetnik.

who dares, wins

Kakav alkoholicar ovaj Sveto.“Ideja je da uz Tikveš i BIP preuzmem i hrvatski Badel koji je u problemima, i da zaokružim sve segmente od vina, piva pa do žestokih pića”. Samo zaokruzuj Sveto.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Nije li baš na vinarija Tikveš upozorila na “rizik povrede prava tržišnog natjecanja provedbom javnog poziva. ” zbog čega je poništen natječaj

Vaš link …

Prvo pitanje koliko je Tikves spreman ponuditi? Drugo je pak da li se Badel zeli prepustiti strancima?

A ne vidim razlog zašto se Badel ne bi prepustio strancu…mislim da ne bismo na strani kapital trebali gledati kao da je to neki problem. Ma Bože mili, nismo mi Slovenija. :-)))

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Ne odustajem od Badela, bit će s Tikvešom svjetski igrač


Ulaganja i “Know-How” puste priče. Njemu je jasno da još dugo godina neće
imati pristup tržištu EU bez Badela……

marcello

Ne odustajem od Badela, bit će s Tikvešom svjetski igrač


Ulaganja i "Know-How" puste priče. Njemu je jasno da još dugo godina neće
imati pristup tržištu EU bez Badela……


kao sad makedonci nemaju pristup tome tržištu?

who dares, wins

izašao fi! vidi vraga, kaj se gorki pretvara v slatki!!??[emo_smijeh][emo_namigusa][emo_palacg]

New Report

Close