BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@notion: Ne, nego 31.000. [emo_smijeh]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Zar neki misle da se kupuju ili prodaju dionice zato sto mi ovdje nesto piskaramo, ha,ha[emo_zacudjen]

Ja priznajem da se ovdje baš dobro zabavljam. [emo_smijeh] [emo_palacg]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Netko reče da je ovo kao Dioki, zašto ljudi kupuju nije mi jasno!

jel¨ moderator na godišnjem? ili je neki urednik pa je nastalo lagano opuštanje?

who dares, wins

Nije mu prvi put, ima još nekih zaboravljenih oko Božića
A, šta ćeš, svi se, svjesno ili nesvjesno, mijenjamo zahvaljujući našim učiteljima.
Samo ne kužim čemu to odobrenje.
I još nešto, kako da dođem do Njega?



@ingroman: Znači nisi ušao na ispod 20 pa bi sad ipak htio?

Odradio sam ja vožnju od 15 do 30, ali su naznake bile drugačije, do novih vijesti ovo je preskupo, mogućnost velikog gubitka.
[/quote]
ma idešššš. ako ti nick vuče korijen iz ingr-r-a onda si se ubio od para kao i ostalih 90% ulagača koji su se tamo usrećili.

who dares, wins

Jutros su se na asku naguravali na 23,xx pa ih vise nema, sad se grupiraju na 29,xx pa ih uskoro ne bu vise[emo_namigusa]

BD62-R-A 25,65 39 1.000,35 11.6.2015. 14:47:03
BD62-R-A 26,50 1 26,50 11.6.2015. 14:47:03
meni nikad nije bilo jasno da li specijalac koji izvodi ovakve operacije misli da mi ostalo to ne vidimo i trgujemo na slijepo?

who dares, wins


BD62-R-A 25,65 39 1.000,35 11.6.2015. 14:47:03
BD62-R-A 26,50 1 26,50 11.6.2015. 14:47:03
meni nikad nije bilo jasno da li specijalac koji izvodi ovakve operacije misli da mi ostalo to ne vidimo i trgujemo na slijepo?

Prosječna cijena je razini upravo prije te dvije transakcije…dobar je to prosjek za ovaj dan. [emo_palacg]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Ingroman, da su fundamenti jedini aspekt, trgovanje dionica bi bilo za svakoga s elementarnom matematikom.
Kako kaze P. Lynch u One Up on the Wallstreet – “Stock prices often move in opposite directions from the fundamentals…”.

Gdje su odluke glavne skupštine,jel netko bio?

New Report

Close