BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S obzirom da smo u zadnjih mjesec dana već svjedočili tome da je sam Badel kupovao vlastiti dionice…nekako mi se čini da je ovo tvrtki još jedna prilika da još dokupi po izrazito niskoj cijeni. 🙂

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Ajmo sad ispocetka, gdje smo ono bili stali![emo_smijeh]

Što je se promjenilo pa iz ogromnoga minusa u plus.hehe.

Lp

@Pongy: E upravo tako majstore! [emo_smijesak][emo_smijeh]
@cxy2012: A u biti ništa…osim činjenice da je samo cca 1.300 dionica do ponovnih preko 29 kuna.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Valjda je dosta snimanja,nasnimavanja i presnimavanja po Badelu! Ajmo lovu na sunce i gotovo!

I sad još netko stavi nalog na kupnju jedne dionice na 23,59 u 16:30 i to je to za uljepšani kraj dana. [emo_smijeh]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Zaista divno, čestitke

ljudi božji ovo danas je obična bruto plaća jednog nižeg menagerčića

beti


@Pongy: E upravo tako majstore! [emo_smijesak][emo_smijeh]
@cxy2012: A u biti ništa…osim činjenice da je samo cca 1.300 dionica do ponovnih preko 29 kuna.

Kada je i po koliko dokap nakon ove odgode?

Hoće li uopće biti dolapa i po kojoj cijeni?

LP


I sad još netko stavi nalog na kupnju jedne dionice na 23,59 u 16:30 i to je to za uljepšani kraj dana. [emo_smijeh]

pratim trgovanje badela i jako mi naliči trgovanju diokia pred 2 godine.. iste ili slicne stvari se događaju kao onda tamo… nadam se da cete biti bolje sreće i da ovo neće isto tako završiti..


S obzirom da smo u zadnjih mjesec dana već svjedočili tome da je sam Badel kupovao vlastiti dionice…nekako mi se čini da je ovo tvrtki još jedna prilika da još dokupi po izrazito niskoj cijeni. 🙂

I.1. Utvrđuje se da je BADEL 1862 d.d. u poslovnoj 2014
. godini ostvario neto gubitak u iznosu od
32.105.339 kuna.
I.2. Neto gubitak iz 2014. godine u iznosu od
32.105


ukupni preneseni neto gubitak iz prethodnog razdoblja
do 2014. godine iznosi
455.195.666 kuna;

zadržana dobit u Društvu, nastala pripajanjem poveza
nog društva EUROBEV d.o.o. iz 2011.
godine, iznosi 42.808.960 kuna.
II.2. Pokriva se dio prenesenog gubitka ostvarenog u
prethodnom razdoblju do 2014. godine u
iznosu od 42.808.960 kuna iz neto iznosa zadržane dobi
ti

A ljudi moji…svi mi koji jesmo u BD62 smo svjesni svih tih cinjenica.

Svjesni smo i gubitka (i kako je nastao) i vec sad srednjerocno jednakog stanja (s iznimkom Q1/2015) i nadamo se da prethodni kvartal nece vise biti iznimka.

Svjesni smo i toga da je cijenu podigla natjecaj za preuzimanje, isto tako da je i pad nastao zbog ponistenja natjecaja…

Nemojte se sad nabacivati starim brojkama i informacijama kao da se radi o necemu novom.

Tu smo gdje smo i osobno ne mislim da ce ovo biti isto kao i Dioki…no u Diokiju nisam bio pa se nisam imao ni potrebe bilo cemu nadati…ovdje jesam i mislim da ce biti bolje.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Jučer preko 14.000 dionica na prodaji…jutros 11.196…hm…tko je povukao nalog za prodaju?

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

New Report

Close