BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prema mom skromnom mišljenju…ponuda će sigurno biti jer do sada nisam baš viđao dva produljenja roka.

Moj zaključak iza toga stoji da neki od potencijalnih investitora ne stiže pripremiti dokumentaciju, pa se izlazi u susret investitoru – što je puno bolja opcija nego da se država (vlasnik) ogradi na način “SVI STE IMALI JEDNAKO VRIJEME ZA PRIPREMU.”

Druga opcija je da je samo jedan jedini investitor u igri i da na taj način (s dva produljenja roka) ispituje da li stvarno postoje druge ponude…ako jedan budući investitor dva puta traži produljenje roka i oba puta mu je odobreno to mu je direktan signal da je jedini u igri.

I još jedna eventualna opcija je da su u pitanju dva različita buduća investitora tražila produljenje roka…

U svakom slučaju, rekao bih da će ponuda/ponude ipak doći. Nadam se tome. [emo_smijesak]

P.S. Posjedujem dionice BD62-R-A i ovo nije poziv (nagovor) za kupnju ili prodaju dionica.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

I još jedan dodatak…eto barem krajnji rok ne pada na petak nego na srijedu! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Ima ovdje jako puno dugogodišnjih dioničara i nije mi jasno da će se utopiti nakon ovakovog “talasanja”, jer na ovakvu vijest bi se valjda hitno trebali riješti dionica možda po 20kn ha,ha

Poziv na dokap je objavila tvrtka..ne duudi..ne cerp..mogu produzivat rokove do kad god hoce..ne bas doslovno ali ipak …nije mi bas drago da je tome tako.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Poziv na dokap je objavila tvrtka..ne duudi..ne cerp..mogu produzivat rokove do kad god hoce..ne bas doslovno ali ipak …nije mi bas drago da je tome tako.

Pozdrav

Nemoj se ljutiti, ali pročitaj dokument…

Piše sljedeće: “Obavještavamo investicijsku javnost kako je, uvažavajući činjenicu da je Badel 1862 d.d. trgovačko društvo u kojem je Republika Hrvatska većinski dioničar, Radna skupina za ocjenu mjera restrukturiranja društva Badel 1862 d.d., koju čine predstavnici Ministarstva gospodarstva, Ministarstva financija, Ministarstva poljoprivrede, Državnog ureda za upravljanje državnom imovinom i Centra za restrukturiranje i prodaju, dala suglasnost na produženje roka za dostavu ponuda za strateško povezivanje i dokapitalizaciju Društva u postupku Javnog poziva do 17.06.2015. godine. ”

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Tocno kolega dali su suglasnost na odluku uprave o produljenju roka..Odluka potpisana od strane gen direktora Badela. NHF.

svi smo mi Crobex



Poziv na dokap je objavila tvrtka..ne duudi..ne cerp..mogu produzivat rokove do kad god hoce..ne bas doslovno ali ipak …nije mi bas drago da je tome tako.

Pozdrav

Nemoj se ljutiti, ali pročitaj dokument…

Piše sljedeće: "Obavještavamo investicijsku javnost kako je, uvažavajući činjenicu da je Badel 1862 d.d. trgovačko društvo u kojem je Republika Hrvatska većinski dioničar, Radna skupina za ocjenu mjera restrukturiranja društva Badel 1862 d.d., koju čine predstavnici Ministarstva gospodarstva, Ministarstva financija, Ministarstva poljoprivrede, Državnog ureda za upravljanje državnom imovinom i Centra za restrukturiranje i prodaju, dala suglasnost na produženje roka za dostavu ponuda za strateško povezivanje i dokapitalizaciju Društva u postupku Javnog poziva do 17.06.2015. godine. "

[/quote]
O vlasništvu nema zbora, ali ovo otezanje je nepotrebno tu se lovi u mutnom, to je moje mišljenje


Tocno kolega dali su suglasnost na odluku uprave o produljenju roka..Odluka potpisana od strane gen direktora Badela. NHF.

Potpisujem. [emo_smijesak]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Mislim da se nije ovaj puta trebalo odgađati, zašto nekoga čekati-naštimavati? Trebalo je otvoriti pristiglu/e ponudu/e i odlučiti i točka.

Po meni ovo je još samo jedan od trikova da se iznerviraju postojeći dioničari.
Već se vjerojatno znaju ozbiljni ponuditelji ali treba još dokupiti dionice
po manjoj cijeni od “iznerviranih”. [emo_namigusa]

marcello

ma mislim koji su ovo dilkani. evidentno je da je gužva u 16tercu. ali ovo se ovako ne radi. ajd nije ni bio neki dugačak rok od samog početka ako pogledamo kako dave sa ostalim privatizacijama. no čemu rok od 30 dana za odluku? šta će sad par kilavaca iz državne administracije razmišljati 30 dana? njima plaća ide gube bogu dane i u opće ne kuže kako se to u kapitalizmu radi. svi tu imaju koristi od svog nerada osim nas koji ulažemo svoju keš lovu. ako ovako nastave prije ću ja umrijeti nego će crobex na 3000. kad vidim tko nam je sve ministar, premijer i predsjednik bolje da se objesim odma ili odselim na neki drugi kontinent.[emo_bijesan]

who dares, wins


…I još jedna eventualna opcija je da su u pitanju dva različita buduća investitora tražila produljenje roka…

ili četvrta opcija – pojavio još jedan igrač

New Report

Close