BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Eto ti vraga H 1.000 kom

@pongy
a što se sekiraš, maknut će se najkasnije do 29.05. [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux

@avax10
Ne sekiram se nego mi nije jasno da netko izloži toliku količinu na “vjetrometinu” u ovo vrijeme kad će samo pristizati bolje i još bolje vijesti za Badel

Pa izložili su i jučer pa je nestao ili je maknuo poviše. Sutra ga opet možda neće biti na otvaranju pa će prosječna opet pomalo gore… sve je igra.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Baš se razmišljam i došao sam do nekog zaključka da je mnogima ovdje jako “dozlogrdilo” jer tko ovaj i idući tjedan prodaje na ovim razinama sigurno ne želi više biti dioničar Badela, jer kako se misle vratiti…

Možda dozlogrdilo natezati se na 26-27-28 kn pa se danas s lakoćom skidalo sve iznad 29 kn i to ne na malom prometu. Ja sam dio riješio na 30 i 32 kn. Sutra je novi dan, ovo je netko fino nakupovao danas.

P.s. evo ga niže sad.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Danas završava veliki sajam u Seoulu u J. Koreji. Zanimljivo je da sam našao
jedan članak u kojem piše o omiljenim pićima u svijetu po regijama/državama.
Jedna od zemalja u kojoj je omiljeno žestoko piće je upravo J. Koreja sa 13.7
čašica tjedno![emo_smijesak]
Koje li sličnosti sa……. Nadam se da će članovi delegacije pokupiti
i neke nove recepte za žesticu.

marcello

kvartalna dobit preko 4 milijuna kuna, privatizacija firme u tijeku – još 2 tjedna do objave imena novog gazde…a cijena dionice spava na 30 kn, dokle? [emo_cool]

Ignore: KressoM, delux


.a cijena dionice spava na 30 kn, dokle? [emo_cool]

do 29.5 [emo_smijeh] a tada tko preživi pričat će[emo_cool]

malo da proradi mašta,kad bi naručili samo jednu rundu u badelu gdje bi badelu bio kraj
http://www.seebiz.eu/badel-1862-s-velikim-ambicijama-u-kini/ar-111639/



.a cijena dionice spava na 30 kn, dokle? [emo_cool]

do 29.5 [emo_smijeh] a tada tko preživi pričat će[emo_cool]
[/quote]

sumnjam da ćemo čekati do 29.05. (iako je do tada još samo 14 dana). očekujem da će rast započeti bar tjedan dana ranije [emo_smijesak]

Ignore: KressoM, delux

Iskrcavanje svuda na djelu, pa i ovdje.

Vidljivo iz aviona.

New Report

Close