BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

možda se je pojavio još netko pa mu treba vremena da i on snimi situaciju? u glavnom sve te privatizacije se izvode standardno loše i kilavo.

who dares, wins

prema ovome kak je sve tu sročeno najviše sveukupno iskustva u cijelom ovom
poslu koji se očekuje oko badela imaju podravka i atlantikgrupa koje su to sve već prošle u Hrvatskoj i najbolje poznaju mogućnosti pa vjerujem da bi se najlakše i dogovorili u pregovorima a to bi bilo inajbolje za badel i državu
Vjerujem u jedan takav dogovor

Badel 1862 produžio rok prikupljanja ponuda za strateško povezivanje

@plavo01
Što znači dogovorili?
Misliš da bi država i Badel “dogovorili” s Atlantikom ili Podravkom da plate BD62 više nego što vrijedi?
I da bi dioničari ATGR (uključujući Tedeschija) i PODR (uključujući mirovince) to mirno gledali?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Badel 1862 produžio rok prikupljanja ponuda za strateško povezivanje

još je netko u igri ako su produžili rok za 10 dana

razmišljam o Todoriću

atlantic ?

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

nije nije velika lova za Atlantic

sigurno je netko od naših

baš gledam do 30 kn ima 2800 dionica… pa to je ništa

meni atlantic u opće ne spada u tu branšu. k tome demantirali su već te špekulacije. oni su preuzeli od badela ono što ih je zanimalo (tvornicu vode) todorić? on trenutno radi upravo suprotno od kupnje posrnulih firmi. ja bi najrađe tu kao ponuđača volio vidjeti pastis ricard-a ali snovi, pusti snovi.

who dares, wins

netko je još u igri to je sigurno

New Report

Close