BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A ja vam baš tvrdim da fond radi u nečije ime i ne treba to umanjivati
Iako Atlantic opovrgava navode iz tiska, gdje ima dima ima i vatre
Nexus samostalno ne ulazi kao strateški. Ako da, rade u nečije ime i račun…
Čitajte između redaka 🙂

Nema Nexus šanse pokraj ova dva inozemna giganta.


Iako Atlantic opovrgava navode iz tiska, gdje ima dima ima i vatre
Nexus samostalno ne ulazi kao strateški. Ako da, rade u nečije ime i račun…

lako moguće…jer da atlantic grupa izjavi da će dati ponudu, cijena bi se odmah uduplala na burzi, a i svi ostali ponuđači odmah bi povisili cijene u ponudama i osjetno im poskupili preuzimanje. ovako to mogu u tišini odraditi preko fonda kojeg se formalno ne povezuje sa Atlantic grupom nego da sve izađe na vidjelo tek kad je cijeli proces okončan.
no i ovi ostali ponuđači su i te kako financijski jaki igrači za koje ne sumnjam da će nastojati postati vlasnici badelovih brandova i tržišta koja badel drži

Ignore: KressoM, delux

Još nema trgovine?

Negdje je zaštekalo?
Ili se konačno uzeo kalkulator u ruke?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

da je kalkulator u rukama nikad se i ne bi tržilo na ovim cijenama. pošto je hektar vinograda u nasadu? o ostalome ne trebamo ni pričati. npr. kako je bobita d.o.o. koja je osnovana 1989. uspjela zadužiti badel koji je osnovan 1862. za neku siću od 210 mkn pa sve skratiti na 10 mkn? tko je perković i šta je njemu mesić i td. i td.? lepoglava je tijesna za sve te likove pa će se ipak naći neki džentlemenski izlaz.

who dares, wins

@ verdi

NHF, ali baš si svašta nadrobio.
Ipak, s jednim se slažem – da je kalkulator u rukama, to se sigurno ne bi tržilo na ovim cijenama, nego negdje između 1,5kn i 2 kn.

Ugodan vikend!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Pa gdje su svi junaci nestali…
Mozda je Zlatek u pravu, mada mi nije jasno kako je dosao do izracuna vrijednosti od 1,5 – 2 kn?

Mislim da ce toliko maximalno iznositi BVPS ako uspije dokap od 150mkn po 10kn.
Ako je jos netko probao izracunati, molio bih da podijeli s nama.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Pa gdje su svi junaci nestali…
Mozda je Zlatek u pravu, mada mi nije jasno kako je dosao do izracuna vrijednosti od 1,5 – 2 kn?

to je imao iznenadni napad optimizma.

who dares, wins

Dobitnik tjedna je Badel 1862 (ZSE:BD62-R-A) čija je cijena uzletjela 7,3 posto, na 24,04 kune, uz tjedni promet od oko 970 tisuća kuna. Tijekom tjedna objavljeno je kako su zainteresirani investitori završili s postupkom dubinskog snimanja Badela 1862. Pozivajući se na dobro upućene izvore, ti mediji navode kako je riječ o izraelskoj tvrtki Tempo Beverages, makedonskoj vinariji Tikveš, češkoj kompaniji Kofola te domaćem fondu Nexus.

http://www.nexus-pe.hr/hr/ulaganja/ulaganja-fgs/

ovdje je izgleda samo jedan kupac…kad ne kupuje…nema prometa…bez obzira gdje se nalazi ask…

produljen rok do 29.5.2015.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/VOHbAVOcckDwHqvNGw9pjA==.pdf

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ovako na prvu čini mi se da BD62 i država trebaju još vremena za pregovaranje (“nagovaranje”) sa strateškim partnerima.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close