BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Idite natrag prema 30.
Ja sam morao hitno van pa sam malo štopao.

prije koliko dana je bia interes za IMZV pa na kraju ostalo samo na interesu.kao da nasi znaju ista normalno procijeniti i ponuditi

Svi znaju uvjete, naročito bitan onaj o dokaputalizaciji od minimalno 150 milijuna kuna, i uz tu poznatu stavku ima više zainteresiranih, a to je minimalno 50 kuna dokapa po dionici.


Zlatek opet se sramotiš kao i prije dva dana, mislio sam da si naučio lekciju, samo par naloga je do 29 kuna.

@ ingroman

Ne znam tko se sramoti.
Davno sam prošao te faze kad vidim samo ono što želim.
Što ako danas završi ispod jučerašnje? I prosječna bude manja? I volumen bude manji?

I dalje ćeš reči “samo par naloga je do 29 kuna” ?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

@ingroman
ako bude dokap po tih 50 kn hoće li kupac dobiti nove dionice ili…? osim toga onda bi trebala ići i javna ponuda po 50 kn za sve dionice?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Jedan od zainteresiranih….

“In 2008 Kofola announced a merger with the Polish lemonade producer Hoop.[1]

The merged company was renamed into Kofola-Hoop S.A. In autumn 2008, the Polish Private Equity fund Enterprise Investors acquired in a Public Tender Offer 42.46% of Kofola-Hoop for approximately € 140 million.”

Znaci da cijela tvrtka ima trzisnu vrijedost oko 330 mil eura…li 2,5 milijarde kuna..!!..

Pozdrav

svi smo mi Crobex


@ingroman
ako bude dokap po tih 50 kn hoće li kupac dobiti nove dionice ili…? osim toga onda bi trebala ići i javna ponuda po 50 kn za sve dionice?

ako bude vrući, moje će dobiti već na 40[emo_smijeh]


Jedan od zainteresiranih….

"In 2008 Kofola announced a merger with the Polish lemonade producer Hoop.[1]

The merged company was renamed into Kofola-Hoop S.A. In autumn 2008, the Polish Private Equity fund Enterprise Investors acquired in a Public Tender Offer 42.46% of Kofola-Hoop for approximately € 140 million."

Znaci da cijela tvrtka ima trzisnu vrijedost oko 330 mil eura…li 2,5 milijarde kuna..!!..

Pozdrav

A pogledaj sad još informacije o Tempo Beverages (Izrael). 🙂

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.



Jedan od zainteresiranih….

"In 2008 Kofola announced a merger with the Polish lemonade producer Hoop.[1]

The merged company was renamed into Kofola-Hoop S.A. In autumn 2008, the Polish Private Equity fund Enterprise Investors acquired in a Public Tender Offer 42.46% of Kofola-Hoop for approximately € 140 million."

Znaci da cijela tvrtka ima trzisnu vrijedost oko 330 mil eura…li 2,5 milijarde kuna..!!..

Pozdrav

A pogledaj sad još informacije o Tempo Beverages (Izrael). 🙂
[/quote]

Ovo je za njih jeftina poslastica, kvalitetni brendovi i novo tržište, mislim da kraj njih nema šanse nikakav fond.

Dobar FI za Q1 moze Badel prilicno pugurati naprijed! U tom slucaju bi i dionicari osim ovih zaineresiranih za ulaganje dobili bolju sliku kompanije i adekvatnije se ponasali na burzi.

A ja vam baš tvrdim da fond radi u nečije ime i ne treba to umanjivati
Iako Atlantic opovrgava navode iz tiska, gdje ima dima ima i vatre
Nexus samostalno ne ulazi kao strateški. Ako da, rade u nečije ime i račun…
Čitajte između redaka 🙂

Svi se uključili kako ne bi bio opet “fijasko”!

Iz Badela navode kako je, sukladno rokovima iz javnog poziva za prikupljanje ponuda za strateško povezivanje i dokapitalizaciju, završena prva faza od četiri tjedna unutar kojih je provedeno dubinsko snimanje društva.

“Unutar ta četiri tjedna maksimalno smo izašli u susret svim sudionicima u ‘data roomu’ i odgovorili na sva pitanja u skladu s utvrđenom procedurom”, ističu iz Badela.

Napominju i kako je menadžment društva optimističan u odnosu na proces i očekuje ponude do zadanog roka 18. svibnja.

Cjelokupni proces monitorira međuresorna radna skupina u kojoj su predstavnici državnih tijela i ministarstava, navodi se u Badelovom odgovoru.
http://www.poslovni.hr/forum/tema/bd62-badel-1862-dd-655?page=172#post_1597949

New Report

Close