BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zar navedeni ponuđači nisu po ukusu dioničara?

Kolega nisu to ponudjaci …tek su iskazali interes…a kad I ako ponude..ocijenjivat ce se jesu li ili nisu po ukusu…do tad..kako kome drago.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

lucijan ima pravo, ovo su tek zainteresirani koji su izvršili dubinsko snimanje, ali bolje četvero zainteresiranih nego niti jedan u startu..

Lucijan, sve OK, i ja danas iskazujem interes da nesto dokupim!


Zar navedeni ponuđači nisu po ukusu dioničara?

ta 4 su potencijalni ponuđači jer još nisu podnijeli ponude. no dosta je da samo jedan od njih podnese valjanu ponudu i bit će vatrometa …a sad kad su riješeni sporovi i problemi s perkovićem, ne sumnjam da će biti više od jedne ponude [emo_cool]

Ignore: KressoM, delux

http://www.banka.hr/hrvatska/cesi-makedonci-izraelci-i-nexus-dubinski-snimili-badel-1862

Došle zanimljive vijesti, i odmah splasnuo optimizam…..[emo_zacudjen]

Najdraže mi je bit u dionici koja trenutno nema veze sa crobexom, ona sada pleše sama, a članci dobrog sadržaja se pomalo množe.

“Javni poziv za prikupljanje ponuda za strateško povezivanje i dokapitalizaciju Badela 1862 u okviru predstečajne nagodbe objavljen je prije nešto više od mjesec dana.”

Znači kroz predstečajnu nagodbu.
Sumnjam da će to biti po više od 10 kuna.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Brzopoteznima leti perje od straha, neka samo, prespori su neki[emo_smijesak]
A nekima prilika da postanu dugoročni ulagači!?

marcello


"Javni poziv za prikupljanje ponuda za strateško povezivanje i dokapitalizaciju Badela 1862 u okviru predstečajne nagodbe objavljen je prije nešto više od mjesec dana."

Znači kroz predstečajnu nagodbu.
Sumnjam da će to biti po više od 10 kuna.

Zlatek opet se sramotiš kao i prije dva dana, mislio sam da si naučio lekciju, samo par naloga je do 29 kuna.

Izraelci, Česi i Makedonci pokazali interes za Badel, iz Badela bez komentara

Kolega ulagac je povecanje temeljnog kapitala duzan izvrsit uplatom u novcu od minimalno 150 000 000 kuna…pa vi sad licitirajte dali ce to bit po 10..50..ili 100 kn po dionici…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close