BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

SZ,

Kolege, koliki je novi book?

Tocna racunica ce se znati tek nakon prodaje…no po cijenama iz novina bi trebao premasiti 550 kuna…
A firme iz branse su na vise od 2 book-a

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


tko oce kupiti…prodam ja po sadasnja cijena uvecana za sadasnju cijenu…nemam puno za prodati po toj cijeni[smiley11]

Ja imam ali ne dam…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Al smo bahati koljega………[smiley2][smiley2][smiley2]


Nemojte tako, kolega je u odnosu na mene realista……ja sam pesimista..[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Dobro jutro kolege! Danas cemo gledati Badel na 650 ili[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Vec smo ga gledali nakratko zahvaljujuci, a pretpostavljam Vama [smiley2]

Cuore Sportivo

Nego…bit ce toga jos…[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Nego…bit ce toga jos…[smiley11]

Što je bliže FI to ćemo mi više FIiiiiiiiju…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Da malo rezimiramo razloge porasta cijene Badela u zadnjih par mjeseci:

http://www.jutarnji.hr/novac/clanak/art-2007,3,4,tvrtka_badel,65058.jl

When buying shares, ask yourself, would you buy the whole company?

Što volim ove “liquidne” dionice. Korekcija, a ona raste. K’o da je pijana…[smiley2][smiley2][smiley2]

Čekamo novi book k’o da je novi nastavak Harry Pottera…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Što volim ove “liquidne” dionice. Korekcija, a ona raste. K’o da je pijana…[smiley2][smiley2][smiley2] Čekamo novi book k’o da je novi nastavak Harry Pottera…[smiley2]

Od srca sam se nasmijao ovim navodima..


Ovo mi je druga dionica koju sam kupio u životu! Po 320 , dali da čekam ili prodam prebrzo raste da bi trajalo? pomagajte!!!!!


..a kad sam ja ono vas navlačio na Badel, još kad je bio ispod 300 kuna, ak’ se dobro sjećam….vjerujem da je bilo i onih koji su me ozbiljno shvatili, pa sad zbrajau, al’ bilo je i onih koji su bili sumnjičavi, pa sad ne mogu da se zbroje.

samo da citiram dvojicu (bivsih) forumasa, s obzirom da je proslo tocno godina dana od ta dva posta
[smiley2]

dionica je od tada porasla tocno 100%

“Please, God, Just One More Bubble.”

Nadam se da hakela nije prodao i Badel kad i PTKM[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close