BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je ovakvo trgovanje,bez blokade trgovanja,pogodovanje informiranim.
Nešto su dogovorili sa Perkovićem,nešto sa PZ Dingač,nešto sa Mostarom,samo 300 mil kn u pitanju.
Sramota za ZSE!!!!

To je istina, samo sam mislio da je to još jedan natječaj u nizu koji ne prolazi, međutim ova obavijest o nagodbama otvara put kupcu da postane lider na tržištu bez raznoraznih zavrzlama

http://www.tportal.hr/biznis/kompanije/373968/Badel-rijesio-sve-kosture-iz-ormara-i-opet-trazi-kupca.html


Mislim da je ovakvo trgovanje,bez blokade trgovanja,pogodovanje informiranim.
Nešto su dogovorili sa Perkovićem,nešto sa PZ Dingač,nešto sa Mostarom,samo 300 mil kn u pitanju.
Sramota za ZSE!!!!

opa kume ja u plusu ni kriv ni dužan. kako god okreneš ovo ti je sigurnije od onih staklenika. a 2 dana burzu nisam ni pratio. nema tu informiran ili ne informiran. to ti je šesto čulo za burzu samo što ti je onaj glavni senzor pregorio. [emo_namigusa]

who dares, wins

Samo upućene i dugogodišnje dioničare Badela molim za komentar.
Kako je Badel riješio preko 400mil duga? Dakle Bobita Co d.o.o., tražbine u iznosu od 229 milijuna kuna, zatim PZ i vinariju Dingač s Pelješca. Te na kraju koliko je ubrao Perković koji više nije dioničar Badela a svoj udio od 53274 dionice sigurno nije dao po 20kn.

Badel 1862 napokon riješio sporove s Perkovićem i Bobitom

“Iako je pristiglo sedam ponuda, među kojima i neke od vrlo ozbiljnih multinacionalnih kompanija iz industrije pića, sve je okončano neuspjehom zbog medijskih istupa Ante Perkovića u kojima je tvrdio kako većinski udjel u Badelu nema država, već on i njegovi partneri.”

Sada tih prepreka vise nema. Ja tipujem na Podravku, iako ne znamo tko se sve moze umjesati.

@LeoNT
Dobro razmišljanje… Vrijednost dokapa nije prevelika, ima jedna kompanija u expanziji a i vodu voli… istina voda nije “piće”! Politički je čvrsto etablirana! Možda potencijalni ponuđač!

Decki cestitke…

Perković je u velikoj prednosti, nagodba je sigurno po daleko višoj cijeni od burzovne, ima računa opet kupovati

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-badel-1862-i-imunoloski-zavod-i-dalje-u-fokusu-kupaca/ar-107708/

Zadro je kupnjom Dalmacijavina krenuo u konsolidaciju u branši, to mu je bio prvi korak, slijedeći je Badel..

kako je nastao ovaj dug prema bobiti to valjda samo perković i sulić znaju. neka zadnja presuda je bila protiv perkovića tako da si mislim da nije bio u situaciji još dugo ucjenjivati državu. biće da je bilo uzmi šta možeš i bježi. vidjet ćemo top 10 za koji dan.

who dares, wins

New Report

Close