BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@ajkulazg
Je li ovo tvoj nalog na prodaji na 33,34 kn sa preko 2000 komada??[emo_vrtimise]

Ja sudjelujem u kupnji istoga…tako da nije moj.[emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

bio danas na sajmu gast u splitu.ove godine po prvi put nema badela na sajmu.

Tko to tako marljivo skuplja cijeli dan pazeći da ne probije 35kn,tko to nešto zna.

Ovaj Badel je prepun tajni, svašta tu može još biti

ovo ima samo na ZSE, propadne natječaj za prodaju badela, blokiraju im račun, odu u predstečajnu nagodbu, a cijena za nagradu skoči 10% umjesto da padne -20%?!? [emo_palacd]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije savjet za kupnju/prodaju dionica

pa palo je sa 50+ na 29. ekipa je znala vec 18.03. da nema valjanih ponuda i od tada pada. kao sto vec sad netko zna sto slijedi.


pa palo je sa 50+ na 29. ekipa je znala vec 18.03. da nema valjanih ponuda i od tada pada. kao sto vec sad netko zna sto slijedi.

svi znamo što slijedi – mrcvarenje na razini 30-34 kn sve dok crobex uskoro ne promijeni smjer nakon 3 mjeseca rasta i počne dugi pad od mjesec-dva…a onda će i BD62 prema 20 kn jer privatizaciju ovdje možemo zaboraviti dugo vremena

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje!

ma kakav rast, BD62 ubrzo će tako potonuti da će opet biti žestokog plača malih ulagača

Najljepše je vidjeti poredane tisućice na kupnji oko 20,00 kn, jel oni nešto znaju ili su samo rekli bi cvjećari fikussi…

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

bd62..lijepo krenuo rast..ide li prema 44?[emo_palacg][emo_smijesak]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Badel primijetio trend ekoloških vina i puno očekuje od Kine

marcello

Odbijena tužba Bobite u korist Badela 1862:

Odbijene tužbe protiv Badela 1862

marcello

New Report

Close