BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ide Badel za 15 dana na 60kn

prije da će na 25-30 kn!

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

Nije tako lako “utopiti” Badel, ali naša vlada je sposobna, na kraju će to sve dobro proći?

zašto,obzirom da je alkohol u EU puno skuplji, Badel je konkurentan-zamislite samo da 5mil.Kineza pije Badelova pića,profit bi bio ludilo.Ovo mi sve miriše na veliki interes Podravke,uostalom sve se i radilo da se potencijalni investitori udalje od “zlatne koke” koja bi mogla proizvoditi zlatna jaja u bliskoj budućnosti

U lošem je stanju ta “zlatna kokica” trebat će joj puuuno tih jaja…

Slažem se i mislim da sve ovo vodi ka Podravci

Za kupnju dionica Badela 1862 nema obvezujućih ponuda, već dva pisma namjere


Slažem se i mislim da sve ovo vodi ka Podravci

najgora varijanta za male dioničare [emo_mrgud]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

zašto je najgora varijanta

Za kupnju dionica Badela 1862 nema obvezujućih ponuda, već dva pisma namjere

Tu piše da je — Rok za podnošenje obvezujućih ponuda za kupnju 65,84 posto dionica Badela 1862 istekao je 18. veljače

http://hr.seebiz.eu/stock-tadee-hoding-i-jedan-fond-dubinski-snimaju-badel-1862/ar-57244/

A tu piše — Rok do kojeg se moraju predati obvezujuće ponude je 28. veljače

Kakve su to malverzacije i zašto AUDIO nije izvjestio javnost odmah a ne nakon 3 tjedna u kojemu su trgovali insajderi ?!?!

gdje je HANFA ????

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




ne zaboravimo, u lošijim poslovnim okvirima, cijena je rasla do preko 80 kuna

bezvezan post koji ništa ne znači….
[/quote]
……………………………….. svakako valja dobro promisliti stvar. ovdje treba gledati gdje ce badel i cijena biti za godinu dana, a ne za tjedan dana.
[/quote]
a BD62 je baš prava dionica za tako nešto, za gledati di će bit za godinu dana. moš mislit.

OT
ulazio sam na badel po ca 47 HRK, plan trejda je bio od-30% do+100 povrata investicije, na ukupni izlaz oko 40 HRK “rezultat” je oko -20%, i OK tko se upušta u špekulantski trejd zna što to može donesti/odnesti.
što se samog trejda tiče moram priznati iznenadila me po meni nepromišljeno dobra potpora na kupnji kad sam odlučio prodavati. u jednom trenutku sam pomislio da tu ima i “nešto više”. možda i ima, vidjet ćemo, al sam odlučio da neću biti toliko znatiželjan.

nakon svega, kao investicija BD62 više nije opcija, ali ako krene vlakić rado ću se uključiti 🙂

Ali, moram izraziti razočarenje aktualnom vladom, ovo je treći veliki investitor otjeran iz RH u niti godinu dana. Rusi iz PTKM, Turci iz Dine i sada Kinezi iz BD62.

Istovremeno, strani investitori govore za nas da smo “don’t touch” , što reći, koju posluku porati.
As Seen on TV

inače slažem se, svakako valja dobro promisliti.

Obavijest o završetku postupka javnog prikupljanja ponuda za kupnju dionica

Obavještavamo Vas da je društvo BADEL 1862 d.d. dana 01. ožujka 2013. godine od strane
Agencije za upravljanje državnom imovinom primilo Obavijest o završetku postupka javnog
prikupljanja ponuda za kupnju dionica.

U obavijesti se navodi „da je, sukladno zakonskoj regulativi, postupak javnog prikupljanja
ponuda za prodaju dionica društva BADEL 1862 d.d., Zagreb (u daljnjem tekstu Društvo)
završio dana 18. veljače 2013. godine, kada je bio krajnji rok za podnošenje obvezujućih
ponuda za kupnju dionica Društva.

Umjesto obvezujućih ponuda u ovom postupku prodaje, pristigla su dva pisma namjere za
kupnju dionica Društva s neobvezujućim iskazom interesa.“

BADEL 1862 d.d.

bome ovo mi je novo, ja sam cijelo vrijeme mislio 28 veljkace. je li ovdje tipfeler posdrijedi ili smo svi mi brijali na pogresan datum 28. veljace

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Ali pokrenuti predstečaj i blokirati račun par dana prije kraja natječaja… pa kolege ako ovo ne smrdi, onda ne znam što smrdi… i to, da se još usude neki stavljati šape u ovim vremenima, to je krajnji bezobrazluk…
Ja vjerujem u Badel jer previše je tu brandova, imovine, iskustva, perspektive, a po meni ovo i u ovim okolnostima (ali bez šapa) vrijedi duplo više od trenutne vrijednosti… pa živim da vidim…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

New Report

Close