BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I zar se zaista nitko iz BD62 neće javiti?!
Nije li to sramota?!

Mislim da su se sasvim jasno očitovali pokretanjem predstečajne nagodbe, pametnima dosta

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije savjet za kupnju/prodaju dionica

predstečajna nagodba u kojoj država ima ključnu ulogu još je jedan mamac za ulagatelje, treba sačekati do kraja tjedna – jer država je sada ulagateljima očito dala dodatnu priliku

DAjte onda zli proroci odgovorite..čemu onda svi ovi silni ugovori o distribucijama, novi partneri i na kraju čak i PN ako ne u svrhu poboljšanja likvidnosti, nastavka poslovanja u boljim uvjetima i ostalo…ako firma misli u likvidaciju?!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Javili su se 20.02.2013., a na novinska pisanja i nagađanja vjerojatno nemaju potrebe se javljati, a da tu nešto ima vjerojatno bi se oglasila i zg burza.
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/5rtvJIXZt2CYSFLpmGqDAw==.pdf

Ja sam, nažalost in i ovakav odnos Uprave, pa i same ZSE i Hanfe zaista navodi male investitore da biježe od ovog mafijaškog tržišta…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ČISTA NESPOSOBNOST VLADE…..nisu u stanju čuvat ni ovce na papiru,a kamoli upravljat državnom imovinom!!!!! Sve ista priča poput DIOKI…DLKV…KSST…PTKM………….žalosno….

pa za očekivati je fluktacija cijenu u ovo vrijeme kad je proces prodaje u tijeku.ne može ići samo gore,mora i pormijeniti smjer.

dugoročno ako ne bude stečaja mislim da bi badel mogao dosta potegnuti.

Stečaj je opcija ako ulagači procjene da im je jeftinije kupiti tvrtku bez dugova,a kako je država vlasnik oni će odlućiti.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

zar se ne blokira trgovanje ako je razlika +/- 10 %????
i traži se ocitovanje??’


zar se ne blokira trgovanje ako je razlika +/- 10 %????
i traži se ocitovanje??'

BD62 spada u 2.trgovinski razred pa se tolrira +/- 15% dnevno…no očitovanje je trebalo doći i bez toga[emo_bijesan]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Čudno zatišje na badelu, prodavač sa 400H se stavio na 39 kn i ne da niže, (još mu je ostalo max. 1500 komada), a kupnja se naslagala iznad 38 kn preko 2200 komada i nitko ne popušta…

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Malo je živnulo…[emo_vrtimise]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

U tijeku iskrcaj…ili možda i ukrcaj…cijena vrlo prihvatljiva za rizik…a najžalosnije je da rizika uopće ispod 51kn nije ni trebalo biti…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close