BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

današnje kupce ne kužim, imate potvrđenu vijest da BD62 ide u predstečajnu nagodbu i još nepotvrđenu vijest iz movina da natječaj nije uspio…uz to imate 36 mil.kuna gubitka u 2012. godini i vrlo upitan završetak natječaja uz realnu mogućnost poništenja natječaja… i dalje se gurate na kupnji??!?

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Netko se dobro danas nakupovao , petak je . Već drugi tjedan bi mnogi mogli žaliti što nisu čuvali. Novine su čudna stvar u rukama moćnika , mogu pisati o svemu , a da istini ne budu niti blizu.


današnje kupce ne kužim, imate potvrđenu vijest da BD62 ide u predstečajnu nagodbu i još nepotvrđenu vijest iz movina da natječaj nije uspio…uz to imate 36 mil.kuna gubitka u 2012. godini i vrlo upitan završetak natječaja uz realnu mogućnost poništenja natječaja… i dalje se gurate na kupnji??!?

Stvarno nije za vjerovat…..ali, na zalost, to je naša realnost.

svatko ima svoju računicu 🙂

nisam dostojan da uniđem u krug prijatelja vaš nego samo recite riječi ozdraviće minus moj

U novinama je npr pisalo i da gazprom kupuje PTKM…pa jeli kupio?!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

hm

moje misljenje. zanimljivo je da ce mo na dana 28.02 znati tko je kupio ove kolicine jel ja sam osobno uhvatio samo 200 komada. Ne vejrujem da je nas 100 kupovalo. jasno i tko je izasao nije na odmet makar mislim da je Lozo vani sa svojih 18.800 komada ali i da je kupovao i tresao unatrag dva mjeseca kao lud. vjerujem za nekoga ali kao sto rekoh na dan odluke znat ce se tko se danas okurazio i udri pa kupuj

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ima li tko taj jutarnji da stavi clanak ovdje skeniran ili kako drukcije. moze biti istina i ne mora, ali vrijedilo bi procitati.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


današnje kupce ne kužim, imate potvrđenu vijest da BD62 ide u predstečajnu nagodbu i još nepotvrđenu vijest iz movina da natječaj nije uspio…uz to imate 36 mil.kuna gubitka u 2012. godini i vrlo upitan završetak natječaja uz realnu mogućnost poništenja natječaja… i dalje se gurate na kupnji??!?

Možda kolega neko nešto zna pa počinje kupovat, iako logika stvari kaže bježi…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


hm

moje misljenje. zanimljivo je da ce mo na dana 28.02 znati tko je kupio ove kolicine jel ja sam osobno uhvatio samo 200 komada. Ne vejrujem da je nas 100 kupovalo. jasno i tko je izasao nije na odmet makar mislim da je Lozo vani sa svojih 18.800 komada ali i da je kupovao i tresao unatrag dva mjeseca kao lud. vjerujem za nekoga ali kao sto rekoh na dan odluke znat ce se tko se danas okurazio i udri pa kupuj


Baš me zanima da li je to naručeni članak u JL, jer ako je, u Hanfi leže ili amateri ili kriminalci.[emo_naivan]

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!


današnje kupce ne kužim, imate potvrđenu vijest da BD62 ide u predstečajnu nagodbu i još nepotvrđenu vijest iz movina da natječaj nije uspio…uz to imate 36 mil.kuna gubitka u 2012. godini i vrlo upitan završetak natječaja uz realnu mogućnost poništenja natječaja… i dalje se gurate na kupnji??!?

Slažem se, najave su vrlo loše i ako se obistine lako moguće da će se badelom trgovati na 20-30 kn.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Svi polaze od pretpostavke da je predstečajna nagodba nešto loše, umjesto da se krene od cijene dionice. Nepoznata mi je struktura duga BD62, ali ako je država najveći vjerovnik, večika je mogućnost da država oprosti dobar dio dugovanja. Nadalje, u PS nagodbi postoji mogućnost ulaska strateškog partnera, tako da privatizacija može bez problema biti izvedena na taj način, samo što je bitno netransparentnija u tom slučaju.
Također, PS nagodba ne mora značiti da je firma zrela za stečaj, to može biti i način da se dođe do likvidnosti.

No, u svemu ovome najveći je problem cijena BD62, koja IMHO ni sada, na 41 kn, ne izgleda dovoljno atraktivno za ulaz.

Mislim da potencijalni kupac ipak čeka čistu situaciju, a ne ovako. Koliku cijenu ponuditi ako ne znaš bez čega ostaješ,a koliko dobivaš. Dakle nudiš cijenu koja bi bila ok i za najgori slučaj, a to pretpostavljam nije ona koja se očekuje na trenutnom natječaju, stoga očekujem ponavljanje natječaja

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close