BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo pročitao članak…koma…

je li ovo bilo golubovo maslo onda.Ako je nece mu pome nikad niknit u onim staklenicima.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Čovjeće ovo nemreš vjerovati….imali su 11 zainteresiranih i nisu znali prodati. [emo_bijesan]
A znali su 12 miljardi € prebaciti na račune u inostranstvo od 2001 do danas!? Mladi bježite iz Hrvatske [emo_palacd]kolko vas noge nose!

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

uprava nema osjecaj obveze ocitovanja o stanju??

Do 28. veljače ništa se nezna. Ja ostajem. Dali će biti ponude ili neće svakako će utjecati na cijenu dionice, ali novinarska naklapanja ima ponuda-nema ponuda treba uzimati sa rezervom. Uprave tvrtka koje vrše dubinsko snimanje jedino znaju što će odlučiti.

Narodna: Da ti Bog dao imao pa nemao


Čovjeće ovo nemreš vjerovati….imali su 11 zainteresiranih i nisu znali prodati. [emo_bijesan]
A znali su 12 miljardi € prebaciti na račune u inostranstvo od 2001 do danas!? Mladi bježite iz Hrvatske [emo_palacd]kolko vas noge nose!

TO JE SLUŽBENO???

Možda je BD62 obaviješten da nema ponuda pa je zato podnio zahtjev za predstečajnu nagodbu???

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


Možda je BD62 obaviješten da nema ponuda pa je zato podnio zahtjev za predstečajnu nagodbu???

NEMA TO VEZE, TO SU MORALI PODNJETI…

Zašto Ingra nije morala podnjeti zahtjev za p.n.?? Jer radi vani? A Badel nema izvoz…i to ni manje ni više nego Kinezima!? Ali ne. Badelu se blokira račun za vrijeme prodaje, Badel ide u predstečajnu za vrijeme prodaje!? Smrdi. Netko će ga dobiti đabeska.[emo_ljut]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


…NEMA TO VEZE, TO SU MORALI PODNJETI…

Zamisli da si ti kupac iz Kine,Amerike,Engleske,Bugarske…I kupujes firmu u Rvackoj.I u pola procesa cujes da firma ide u towards/prior bankruptcy.Bili je kupio.Bi kako ne.Dao bi petama vjetra.I jos cujes da je izumitelj toga bankruptcyja prof. dr.Slavko Linic ministar financija.Pa ono svi alarmi zvone na uzbunu i govore bezi i ne okreci se sine.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Najžalosnije je da ni burza nije tražila nikakvo očitovanje od odgovornih osoba u svezi natpisa u novinama…tolko o zaštiti investitora u Hrvatskoj…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

danas je bilo šišanje drhtavih .

ovdje dolaze suprotne informacije —

http://www.badel1862.hr/hr-HR/Press-centar/Kontakti-za-medije.html

+ 385 1 46 09 484

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close