BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Teški iskrcaj u tijeku…panika ili nužda?![emo_bijesan]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Nema ni jedne obvezujuće ponude za Badel!? Nitko ne želi Badel!? Dugovi samo prošle godine narasli za 160 milja kuna. (jutarnji list)

Pa ako nitko neće neću ni ja….prodao danas po 44 i spušio 6000 kuna.[emo_bijesan]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

golube kad ne ide treba znat stat,a ocito ti ne ide u zadnje vrime. Nego daj link za ovo ili je to samo u tiskanom izdanju.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Kako se to već zna ako je 28 veljače zadnji rok?

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Tiskano izdanje jutarnjeg, druga ili treća stranica….čitao na kavi….ima dosta toga ali sve šaize[emo_euro]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Nema ni jedne obvezujuće ponude za Badel!? Nitko ne želi Badel!? Dugovi samo prošle godine narasli za 160 milja kuna. (jutarnji list)

A ništa, dat će ga država za godinu dana ponovo na prodaju po puno manjoj cijeni, osim ako ga ne preuzme netko drugi u predstečajnoj nagodbi za sitniš ili ako predstečajna ne uspije onda bi mogao i u stečaj….

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Upravaaaaaaaaaaaa halooooooo…….pa u kakvoj mi to “uređenoj” zemlji živimo da svi sve znaju prije nas koji jesmo sjelomični vlasnici istog……[emo_bijesan]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ako je info točna, slijedi dugotrajan silazni trend dionice BD62, lako moguće sve do 25-30 kn

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Pa je li ima ko jutarnji ili ste svi doma djabalesku???

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ostajem u Badelu,i baš me zanima kako će ovo završiti.

Ovakav brend mislim da ne može u stečaj.

Odobrite zahtjev za prijateljstvom, da Vas možemo čitati prije odobrenja administratora! Hvala!


Ostajem u Badelu,i baš me zanima kako će ovo završiti.
Ovakav brend mislim da ne može u stečaj.

Zašto ne bi mogao? Zdenka d.d. je isto bila brand, otišla je u stečaj pa drugi su preuzeli brand i danas posluju s njime iako to više nema veze sa nekadašnjom Zdenkom….slična priča je bila i S Pevecom itd.

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Još malo pa nestalo…..[emo_vrtimise]

New Report

Close