BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To sam neki dan i govorio… zašto bi netko prodavao velike količine dionica po mizernim cijenama, ako ga čekaju duple vrijednosti kroz koji mjesec…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Ajmo ljudi jos malo pa nestalo kupujte ovu stecajusu…[emo_palacd]

Ovo bi danas moglo zavrsit na 43 kn po mojoj procijeni, a sta onda radit imam dionice i nije mi lako gledati ovaj pad[emo_vrtimise]

Znači li to da su potencijalni kupci digli ruke

Narodna: Da ti Bog dao imao pa nemao

predstečajna bi mogla biti uzrok poništenja natječaja, a kad će onda novi biti raspisan samo nebo zna….loše!

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

Kako god TEHNIČKI BADEL ne izgledas dobro!!!

Da ne remetim duhove targete neću pisat!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ova PN mi uopće nema smisla, u ovom trenutku…no do kraja veljače ćemo znati ponude za preuzimanje pa ćemo biti pametniji…valjda…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

A možda je to samo spin za spuštanje cijene prije prodaje i dobru zaradicu jer u ovom trenutku to nema smisla ili možda žele odgoditi privatizaciju… tko zna, nitko ništa nezna, krhko je znanje 😉

Narodna: Da ti Bog dao imao pa nemao

Privatizacija će biti odgođena samo ako se ne predaju zadovoljavajuće ponude, ostalo ne vjerujem da je može sprječiti, osobito jer je sve već u poodmaklom stadiju

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

…smatram da bi se uprava malo opširnije trebala očitovati o nastaloj situaciji, jer do sada o toj mogućnosti uopće nije bilo govora, a posebno ne nakon dubinskog snimanja ….ova obavjest na zse je jako površna….

katastrofa…da se nije moglo s time pričekat.. ko pokrece taj postupak??? sami sebi skaču u želudac?… i nama koji nismo očito dovoljno upučeni…
trebali bi se izjasniti ko ih to toliko pritišce da nemože pricekat zavrsetak DD ? molim ak neko zna komentar..

Ma mislite da stock i ova druga kompanija ne znaju iz izvještaja za slabo stanje u tvrtci, mislite da in oni prije nego što e izašlo izvješće nisu rekli kako su poslovali.
Nemojte bit naivni pa misliti zato što je na zse izašla obavijest od prijedlogu za predstećajnu nagodbu da oni nisu toga bili svjesni već mjesecima. Predstećajna nagodba ne dolazi kad hanfa kaže, nego je onda zakonski određena u mjeri likvidnosti tvrtke, te su kompanije koje misle preuzeti Badel odavno svjesne.
Ako ponude ne bude to ne znači da neće bit jer je ta obavjest izašla na zse nego da nebi bila svakako. Tako da ovo situaciju ne mijenja, cijenu mjenjaju samo špekulacije “malih”. Istina da izvješće nije kako smo se nadali…ali to je druga priča.

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

New Report

Close