BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

E kad bi znao da je ovaj pad samo radi fin. izvješća bio bi mirniji. Ovako jedino što mi preostaje je čekati pozitivan rasplet privatizacije i nadati se 51,xx + 120 Mkn dokapitalizacije. To bi mi svakako vratilo osmijeh na lice (i to od uha do uha).

Narodna: Da ti Bog dao imao pa nemao

Uzmite u obzir da je operativno fi.za barem 20 mil.kuna bolje nego lani,pročitajte malo rezultate poslovanja za 2012.god,a uz to otvorena nova tržišta s velikim potencijalom te se krenulo u smjeru distribucije poznatih brandova!!

Obavijest o podnošenju prijedloga za otvaranje predstečajne nagodbe!?! [emo_vrtimise]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=44224

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Znači dodatno će očistiti bilance. Malo će skresati dugove da mlada lakše nađe ženina[emo_zacudjen] To je velika [emo_kuna]usluga budućem vlasniku.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

vidjet ćemo hoće li predstečajna nagodba ohladiti potencijalne preuzimatelje, bolje bi bilo da nisu sada išli s time

Pa što imaš ljepše nego da ti smanje dugove prije nek kupiš firmu. Naknadno bi to išlo puno teže. Ovo je potez u dosluhu s kupcem.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Ovo s predstečajnom u tijeku natječaja ne miriše na dobro

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ovdje ne cvatu bas ruze kako su neki mislili…[emo_smijeh]

Gdje god drzava ima prate upletene to uvijek smrdi, tako i ovo zasto su bas sad stavili obavijest o predstecajnoj nagodbi?

Čudo da se ovo drzi ovako visoko nakon pristiglih vijesti. [emo_zacudjen]

Ne razumijem kako je ovo moguće jer predstečajnom nagodbom firma u pravilu ostaje bez većeg dijela imovine radi podmirenja dugova, a i vlasnička struktura se može drastično promijeniti!

Sve to daje potpuno drugačiju sliku Badela 62 potencijalnim kupcima od one koju su imali do sada i može bitno promijeniti početne uvjete natječaja?!?!

Je li realno zbog pokretanja predstečajne nagodbe očekivati poništenje natječaja za prodaju Badela 62 i raspisivanje novog natječaja usklađenog s provedenom predstečajnom nagodbom????

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Još će na kraju ispasti da su Ruzdjak i Lozo znali što radi kad su prodavali po onim “mizernim cijenama”.
Nikad ne bi uvalili tolike količine kad bi im nad glavom visila PN.

New Report

Close