BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

možda neki komentar na današnji dan?
standardno zastrašivanje ili?

Ask na Badelu je stvarno tanak. Danas su burekđije preljetali u Varteks i malo srušili ali za par dana bit će velika seoba slavena u Badel. Barem ja tako mislim ali nemojte zbog toga kupovati. Kupujte isključivo po svojoj prosudbi makar prekasno.[emo_smijesak]

Danas je bio Varteks, “sutra” Badel a nakon Badela??[emo_beztona]……

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Jel zna netko popis firmi koje su ušle u due diligence?

Čuo sam da je Grbešićev Mepas zainteresiran pa ne znam jesu li se i formalno javili na natječaj.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


Jel zna netko popis firmi koje su ušle u due diligence?

Čuo sam da je Grbešićev Mepas zainteresiran pa ne znam jesu li se i formalno javili na natječaj.

Nije ništa još procurilo ali vrijeme leti i vrlo brzo ćemo sve saznati.U oitanju su dani.[emo_kuna]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

valjda će doći bar 1 ponuda??!? da ne bude kao kod KSST gdje nije došla niti jedna!

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Poštovani kolega Walterstillo,

jako je teško, gotovo pa nemoguće točno odgovoriti na Vaš upit. Osim ako nećemo
bubati bez argumenata. Mislim da nije u pitanju nikakvo zastrašivanje. Ljudi jednostavno trguju. Traže svoju sreću, pokušavaju, bore se, grebu… I imaju pravo na to. Većina ulagaća je u minusu, te pokušavaju na sve moguće naćine ublažiti gubitke.
Cijenjeni kolega Golubv je napisao komentar s kojim se slažem. Ljudi pobacuju po bidu kad god im se iole učini da je prilika za zaradu ulaskom u neku drugu firmu. I najčešće požale zbog toga jer su te odluke u pravilu ishitrene i nepromišljene.
Golubv je u jednom svom postu još prije dvije godine spomenuo da je Badel tek na 5% svog ATH. Istina, on je postignut sa oko pet puta manje dionica nego što ima sada. Ali mislim da je pred firmom svijetla budućnost. Već samo ova priča oko kupnje će podići dionicu na puno više razine nego što je sada. Ne brinite se…
Ali ne zaboravimo – Badel će postojati i nakon privatizacije…
Cijenjeni kolega blackstone,
Mepas ? Nemam saznanja ali bilo bi odlično da su glasine koje ste čuli točne.
Još jedan mogući natjecatelj… Odlično!

Srdačan pozdrav, drage kolege…

@dadoo

Ne brini, ako nije došla ne znači da neće doći. Na staklenicima je bila glupo visoka cijena…valjda baš zato da nebi slučajno prodali. Danas kad je svima 2500 plafon sigurno bi bilo ponuda.
Badel je nešto drugo, tu se ipak kupuje brend i proizvodnja što se za staklenike nebi moglo tvrditi. Dan i noć.[emo_cool]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

interesantno.
navodno još jedan zainteresirani kupac za kuću alkohola s tradicijom i recepturom. za alkohol koji se kupuje i kad ništa drugo ne ide.
+ i rejting džave je pao što je opet dodatni + za ovu diJonicu s obzirom na većinskog udjelničara.
onih 500+milijona duga sve više izgleda kao “sitnica”….

.. treba neka “poticajna” informacija…


.. treba neka "poticajna" informacija…

neće trebati dugo čekati

što ako se Badel ne proda, ide li u predstečajnu nagodbu i da li to znači cijenu do neba, kao u slučaju Vartexa?

Zašto nebi Badel bio prodan?

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close