BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

konacno smo se rijesili ?? ovih kaj ruse cijenu???

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1qibwAbco7mqOY9tYUp3Dg==.pdf

je li i Brizard dao predponudu za BD62? [emo_cool]


http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1qibwAbco7mqOY9tYUp3Dg==.pdf

je li i Brizard dao predponudu za BD62? [emo_cool]


Badel je ugovorio distribuciju tuđeg, a ne svoga pića… ? sam sebi doma radi konkurenciju… ?

Ma naravno da će distribuirati i pića svog vlasnika. Pa to je normalno. Bitno je da su kupci ozbiljni, da ih ima više i da LICITACIJA počinje.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Badel je ugovorio distribuciju tuđeg, a ne svoga pića… ? sam sebi doma radi konkurenciju… ?

Ukoliko mu Brizard postane vlasnik (što je lako moguće obzirom na privatizaciju koja je pravo u tijeku) onda neće biti nikakve konkurencije jer će sve biti ista firma [emo_namigusa]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Stock, Brizard, Podravka, Kinezi – to će bit ta četvorka koja radi due dilligence!
Zadnja tri već su “ušla” u Badel predugovorima, očito je Badel zanimljiva akvizicija, a još se tkogod može pojaviti!
Ovo će, čini se, biti jedna od najzanimljivijih privatizacija od kad je dionica u Hrvata!
Prvo, otvoreno je kinesko tržište, drugo, EU se za Badelove proizvode otvara uskoro, potrošja u zemlji rasti će zajedno s turističkim valom koji će nas zapljusnuti 2013. ulaskom u EU … za koji dan bit će “tko je dionicu jeftino jamio, dobro je jamio” …

mislim da neki sami sebe uvjeravaju u dobru kupnju….ak ste tak sigurni u visoke cijene.. kupite po ovim današnjim..

snimanje se odvija do kraja veljače po mojoj prognozi cijena će varirati malo gore malo dole do onda a nakon toga vidjet ćemo buduće da ima toliko zainteresiranih cijena može i puno porasti dugoročno bez obzira na sadašnju prodaju


mislim da neki sami sebe uvjeravaju u dobru kupnju….ak ste tak sigurni u visoke cijene.. kupite po ovim današnjim..

početna je 51,xx i prema tome sve do te cijene je kupnja bez rizika jer konačna cijena može biti samo veća…a to što ljudi ne vole zicere nego igraju kladu na burzi, to je neka druga priča



mislim da neki sami sebe uvjeravaju u dobru kupnju….ak ste tak sigurni u visoke cijene.. kupite po ovim današnjim..

početna je 51,xx i prema tome sve do te cijene je kupnja bez rizika jer konačna cijena može biti samo veća…a to što ljudi ne vole zicere nego igraju kladu na burzi, to je neka druga priča
[/quote]
naravno, ako privatizacije uopće bude, u tom slučaju BD62 je zicer, a mene učilo da se ziceri ne smiju propuštati..

zadnje vijesti govore u pilog malim dioničarima i špekulantima, a čak i državi….osim ako ovo nije “kreativno” sklapanje poslova, što ne vjerujem.

BD62 smatram vrlo rizičnom investicijom(prvenstveno zbog vlade RH koja nije pokazala nikakvu odlučnost, a onda zbog duga firme, al nije ni 100 mil.$ troška neka lova za velke igrače…)

tako da, trenutno sam IN, na prve PRAVE vijesti ALL IN.

sretno i pozz svima.

slažem se sa walterstillom doduše ja taj dug ne vidim kao veliki problem međutim što se tiče naše vlade tu ja njima ne vjerujem 100 posto iako ima puno činjenica za koje im možda i treba vjerovat kao npr dubinsko snimanje.nisam neki stručnjak ali činjenica je da se puno ponuda pojavilo za kupnju iako ako se ne varam troica “dubinski snimaju” ali nije isključeno da se pojavi još netko.po meni svi ti ugovori se baš sada pojavljuju zbog bildanja cijene i po meni kompanije koje snimaju znaju što je posao i prema tome čim se netko izjasni da firma imalo vrijedi znači da vrijedi puno više od sadašnje cijene na burzi.

od današnjeg rasta to je vjerojatno to međutim ulagči prepoznaju koliko je niska ta cjena a to je momentalno jako dobro

New Report

Close