BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tri zainteresirana ponuđača obavljaju dubinsko snimanje u Badelu…..tako pišu u novom Lideru[emo_smijesak]..na str. 30
Zato su se požurili sklopiti ugovor s Podravkom ako nešto pođe po zlu[emo_smijesak]
Ako su tri zainteresirani onda ipak ide licitacija.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Preko PODRAVKE država može igrati fenomenalnu igru …

… uz više ponuditelja, PODRAVKA će uvijek nuditi više, i više, i više …

… ne bi trebalo iznenaditi ni udvostručenje cijene u kratkom roku, to je moje predviđanje, kao što sam bio predvidio (vidi post o prije 15 dana 2.1.2013. u 15:41) da u igru ulazi PODRAVKA na velika vrata …

… u narednih 15 dana BADEL bi mogao biti na danas NEZAMISLIVOJ razini …


Tri zainteresirana ponuđača obavljaju dubinsko snimanje u Badelu…..tako pišu u novom Lideru[emo_smijesak]..na str. 30
Zato su se požurili sklopiti ugovor s Podravkom ako nešto pođe po zlu[emo_smijesak]
Ako su tri zainteresirani onda ipak ide licitacija.

Zar nisu 4 zainteresirana?
Plus Podravka koja ne radi DD !?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Ha…od kud mi znamo tko radi a tko ne radi DD? Mi za sad samo znamo da tri zainteresirane firme rade DD. A ako je Podravka jedna od te tri ili je Podravka četvrta to ćemo tek saznati.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Preko PODRAVKE država može igrati fenomenalnu igru …

… uz više ponuditelja, PODRAVKA će uvijek nuditi više, i više, i više …

… ne bi trebalo iznenaditi ni udvostručenje cijene u kratkom roku, to je moje predviđanje, kao što sam bio predvidio (vidi post o prije 15 dana 2.1.2013. u 15:41) da u igru ulazi PODRAVKA na velika vrata …

… u narednih 15 dana BADEL bi mogao biti na danas NEZAMISLIVOJ razini …

država će onda dug koji je pretvoren u dionice ipak naplatit + malo zaradit , win win situacija

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


država će onda dug koji je pretvoren u dionice ipak naplatit + malo zaradit , win win situacija

To bi zanačilo da će cijena biti 100kn [emo_smijesak].
Daj bože.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

BDL1862 100,00kn?!d[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_palacg]o kad?

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Ako drzava zeli “vratiti ulozeno”, trebala bi prodati dionice po 100kn.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

što BD62 radi ispod 51,xx kn kad je to POČETNA CIJENA na natječaju??? tko lud prodaje ispod početne cijene, ne kužim jel se netko najeo ludih gljiva?!? ovo sutra treba vratiti na početnu cijenu pa nek burekđije plaćaju bar početnu cijenu, a ne da zarade bez rizika!

Evo zašto očekujem Podravku u igri za Badel.

Imovina tvrtke vrijedna je više od sto milijuna eura, no pod hipotekom je banaka.

Naime, još nema službene potvrde kad će se održati sjednica Upravnog vijeća AUDIO-a na kojoj bi se trebao usvojiti popis investitora koji će moći predati obvezujuće ponude i potom odraditi “due diligence” u Badelu 1862. Neslužbeni kanali govore da je interes za Badel 1862 iskazalo 11 tvrtki, a da se s čitavim procesom odugovlači govori i podatak da su oni svoja pisma namjere predali još u srpnju (rok je bio 1. kolovoza). Prema informacijama koje je dobio Poslovni dnevnik, navodno se u priču o privatizaciji Badela 1862 od ovog ljeta intenzivno uključio ministar financija Slavko Linić, što podržava i vrh SDP-a, i to u cilju da se Badel 1862 prepusti koprivničkoj Podravci.

AUDIO odugovlači s Badelom 1862, namještaju ga Podravci?

ps: molio bi sveznajuče dežurne pametnjakoviće da u buduće pišu da navlačim na nešto samo ako mogu dokazati da je nešto što sam napisao laž…..da nebi bilo nismo znali…

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golub
koliko vrijedi imovina koja je pod hipotekom…? mislim koliko vrijedi za banke/vjerovnike… a koliko za trenutne vlasnike/dioničare…?

@Ztop

Vrijednost imovine minus iznos hipoteke…otprilike. Ali nije mene briga za imovinu ni hipoteke, meni je bitno da tri firme rade dd i da Linić ima svog favorita….navodno. Ostalo je sve već napisano nekoliko puta tak da nebi…..[emo_beztona]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close