BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trenutni omjer K/P govori sve…….

…ili nista…

Šuška se da Viktoria Fond diže to do 120 da mogu poslije izlaziti par mjeseci dok priča bude vruća a ne bude se još znalo tko kupuje i po kojoj cijeni .. Hbg, dotle se može svašta piskarati po medijima i održavati interes…
Realno, ako im je Zimzi prodavao po 500 kn komad , a jest, sigurno postoje i drugi koji su ih okitili svojedobno , tako da se ni sa ovih 80 neće zadovoljiti, jer da bi prodavali sa prosjekom 80 tolike količine moraju dići barem na 120 kn .. A to je 3 x Book Value ..
Banke se prodaju po 2 Book-a, jer su to banke
Osiguranja se nude po 2 Book-a ali zasad niti jedno u HR nije prodano po 2 Book-a.
Kinezima dobro dodje proizvodni poligon unutar EU, a ovo im je najjeftinija ulaznica, jer prema EU imaju drastično veća davanje nego prema HR danas, a i HR ulazi u EU.
Zato bi mogli platiti 2 Book-a.
Ali da će platiti 3 Book-a, sumnjam.
No kažem, prevario sam se ovdje jer nisam znao cijelu priču do današnjeg dana, da Viktoriji gori pod nogama za cash i da će navlačiti male ovako na maximum koji se može odraditi i iskoristiti cijelu ovu pompu.
Jbg, Zimzi je skidao masivno po 40, čak i po 50 pa mi nije rekao jer je kontao da mu ne treba konkurencija od vlastitog sina.

Eto šta ti je stari, oženi Viktoriju po 500 s onim šta je plaćao 60 kn i nije mu dosta nego im se onda opet nakiti pred dizanje i još jednom ih zavalja .. a usput i vlastitog sina izbaci iz igre sa pričom "ma kakav Badel, vidiš da su i Dingač izgubili " kad sam mu pred par mj rekao da skidamo to po 35 ..

A on naveliko pazario .. mater ti, di to ima, da me vlastiti otac tako predje .. a jebeš i ovu burzu i sve, a dao sam mu info za HMST na 55 .. ma hebeš sve ..

Kressho

Ovu "grupu s Cipra" i "Kanadske Hrvate" koji "žele" Badel neću ni komentirati ..

Uskoro će pisati "Plejboj i Smart isto žele Varteks.." kad za taj trash izadje natječaj pa ga se napuca na 50 kn, možda i više .. nije ni to slučajno rušeno nazad na 13 kn nedavno …

Kressho

E da, i ona kuća CREDOS, they really got the nerve naplacivati po 20 kn provizije za svaku transakciju, pa na 1000 kn to je 2 % Jesus, a posao im u kolapsu .. Way to go people , poslije će se žaliti da je tržište bilo previše nelikvidno pa su morali izaći iz posla .. A da se ugledate na AGRAM i na to još dodate mogućnost zadavanja naloga i ispod 1000 kn pa možda počne opet poslovanje u plusu . .. ??

Jbt, što ovi ljudi kod nas pojma nemaju o biznisu i marketingu , samo gledaju da se izdžibere za 5 kn više po pojedinom klijentu i onda se čude kad ih pola pogube …

Kressho

Badel tko god još kupuje odmah da zna – kite vas Zimzi i Viktorija .. Prvi tovari malo po malo van i čuva ostatak za 120 kojih nikad neće dočekati, drugi dižu jer im treba lova a plaćali su masno tu popljačkanu kompaniju ..

Cijena vam je već prešla dupli BOOK VALUE, ovo je za HANFU čist slučaj ali i ti neposobnjakovići vjerojatno su ili korumpirani i puštaju dalje ovaj kriminal na tržištu kapitala ili su stvarno toliko debilni da ne vide šta se ovdje odvija ..

Zizmi ih kara ovaj put jer trguje sa imena koja veze nemaju ni s burzom ni ekonomijom, jedna je frizerka iz Turopolja, pametnome dovoljno [cool]

Kressho

@Plejboj

zar milsiš da ta KD Viktoria dobiva svaka 2 sata, kao Interkapital, nova ažuriranja od SKDD-a ili Hanfe tko je ušao, a tko izašao iz dionice ?

Plajboj pa top 10 se ne miće.

pad cijene od skoro -18% i promet od oko 3000 komada (za sada)….

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Pa jasno je da su odustali od daljnjeg dizanja prosjeka, jer je više nego očito da im plan neće uspjeti…..

sad opet postaje zanimljivo za trejdanje s kupnjom na razini 65-70 kn pa opet u krug [cool]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!


Pa jasno je da su odustali od daljnjeg dizanja prosjeka, jer je više nego očito da im plan neće uspjeti…..

digli su oni već fine novce do sada [thumbsup]


sad opet postaje zanimljivo za trejdanje s kupnjom na razini 65-70 kn pa opet u krug [cool]

Da, da, bit će tu još puno krugova.
A i prosjek će se dignuti. I ova današnja trgovina diže prosjek! [cool]

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close