BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A koliko je danas toga proslo po bidu?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


A koliko je danas toga proslo po bidu?

Nije danas ali će proći u narednom periodu, ljudi opametite se i ne uvlačite se u špekulantske igre, sjetite se Kaštelanskih staklenika,Petrokemije…..
A da nije zabavno ovo gledat, jest, uvelo je malo živosti u ove vruće ljetnje dane.

ako je po drugim slučajevima, zabava bi mogla potrajati bar nekoliko tjedana

Ohoooo…vidi,vidi šta je ovo?!di su sad "dušebriznici" i "suci" da me demantiraju? [lol] [cool] [thumbsup]

Pa šta to bi s Badelom 1862?! [lol]

Lijep pozdrav!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Još par tjedana će ovo trajati?!! Oprez, možda već sutra ne bude nikog na bidu. Rast je prevelik čak i za firmu koje odlično posluju, a ne za stečajušu

zar nije ovo samo neka tzv. anketa[/b]… a kamoli neki možebitan 1. natječaj….
http://www.audio.hr/javni-poziv-za-iskazivanje-interesa-za-kupnju-dionica-drustva-badel-1862-dd-zagreb.aspx


zar nije ovo samo neka tzv. anketa… a kamoli neki možebitan 1. natječaj….
http://www.audio.hr/javni-poziv-za-iskazivanje-interesa-za-kupnju-dionica-drustva-badel-1862-dd-zagreb.aspx

To je da se stigne podići prosjek prije prodaje [wink]

A, sad malo otrežnjenja pred vikend,pa ćemo malo opet… [cool] [wink]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Imam spurijus da jad pocme padat da ce zatuc cijenu do 35.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!


Imam spurijus da jad pocme padat da ce zatuc cijenu do 35.

I ja se toga bojim…..brrrrrr, bila bi ludnica
[lol] [lol] [lol]

marcello

Mislim da možemo zaključit, planirani target za iskrcaj 75 – 80 kn!¨

ps Svaka čast majstoru, rekao bi da ima dobro iskustvo na TK al i kod vulkanizera!

[lol] [lol]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Trenutni omjer K/P govori sve…….

New Report

Close