BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dali je ovdje igra tko zadnji magarac?


dali je ovdje igra tko zadnji magarac?

Moguće, igra se na kartu potencijalnih kupaca, idealan tajming za špekulante, vidljivo iz aviona da je cilj napumpat cijenu, u par dana sa 45 na 85 kn što i nije loše…

Kada vidim spidove kupnje po 20 %, a prvih nekoliko se takmiči tko će je više podignut signalizira mi na jedno!
Oprez!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


dali je ovdje igra tko zadnji magarac?

normalno da je ovo danas navlakuša, ali koga briga, neka ljudi zarade ako ima još uvijek dovoljno glupana na ZSE

Trenutna prosječna 74,95 kn, gledajući zadnju cijenu trgovanja to je sutra na otvaranju + 15 %, pa eto kupci idemo do 100 – tke…

[shocked]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

brate pretjerali ste ga ,bez ikakvih informacija ,žao mi je ljudi koji će nagrabusiti kad se to vrati na realnu cijenu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Netko bi tu mogo gadno nastradat u dogledno vrijeme……. [sealed]

kupovanje će se isplatiti svakome tko se ukrca na vrijeme, a do 1.8. ima još dana, jasno je da i državi odgovara viša cijena

bit će tu još uspona, ovo je prva velika i stvarna privatizacija koju je inicirala nova Vlada

sjetite se PTKM, porasla je dvostruko samo na spominjanje najave privatizacije, a ovo je ipak već posao za kojega su postavljeni rokovi i otvoren postupak


kupovanje će se isplatiti svakome tko se ukrca na vrijeme, a do 1.8. ima još dana, jasno je da i državi odgovara viša cijena

pa valjda kupac odlučuje da li mu cijena odgovara ili ne?!?! ako bude preskupo jednostanvo će odustati i adio!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!



kupovanje će se isplatiti svakome tko se ukrca na vrijeme, a do 1.8. ima još dana, jasno je da i državi odgovara viša cijena

pa valjda kupac odlučuje da li mu cijena odgovara ili ne?!?! ako bude preskupo jednostanvo će odustati i adio!
[/quote]

pametni znaju čemu služi konkurencija

razlika između bida i aska od 9-10 % omogućuje lijepi trejd autoru ovih pumpanja.

stalno vam prodaje po asku i lagano kupuje i pumpa po bidu.

dobar je dobar

New Report

Close