BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@Mida

Zakon o preuzimanju.

Ako ovo ode po kunu, a radi se o 67% firme onda i 100 kn u ponudi nije puno.

smiješno, zašto bi itko dao 100 kn ako dobije po kunu? čak i prosjek burze nema šanse da do kraja mjeseca prijeđe 60-65 kn!
ovo je obična navlakuša što se vidi po načinu stavljanja naloga – najprije čišćenje do 68 kn, a onda pumpanje cijene polako prema gore H nalozima prema nekoj razni gdje se navlakači žele iskrcati
[/quote]

Kolega u 4, 5 i 6 mjesecu protrgovano je manje dionica negu u ova tri dana.
Zašto bi dao 100 ako je dobio po 1. Zato jer mu u prosjeku tad cijena za sve iznosi manje od 30.
Trenutno je prosjek 56,xx bez danasnje trgovine. U protekla 3 mjeseca bilo je jako malo trgovine tak da se i prosjek da relativno brzo nadrukat. Do 01.08. treba poslat pisma interesa a do konkretne trgovine nece doci barem jos 3-4 mjeseca tak da samo buduce cijene ulaze u taj prosjek.

Nije bolest sve što boli


bobe. ne prodaji fore iz alana forda. kažeš da badel ima dobre i poznate brendove. bezalkoholna pića su mu katastrofa.ovdje se sprema gadna pušionica opijuma.već je dobro zadimljeno.

Nigdje nisam ni spomenul bezalkoholna pica.
Na ZSE je vec godinama zadimljeno i zamagljeno.

Nije bolest sve što boli


Lunch time do 12i30,nastavak slijedi!

Dobro ste vi to "prorekli", kolega……
Sad bar znamo tko skida s aska na +18…… [lol]

Ova promjena raspolozenja od jucer do danas je prilično fascinantna…….
Jučer bid strašno jak cijeli dan i na kraju ga lijepo srokali sve do 62…..
Danas u 10 nikoga iznad 58, a nakon toga u 3-4 transakcije počistili sve do 70 na asku…..

mali ulagači stvarno imaju kasno paljenje, vijest o privatizaciji objavljena je neki dan i cijena je tada bila na 52 kn i skoro nitko nije htio kupovati. onda je ekipa počela kupovati i kad se nakrcala digli su cijenu na 75-80 kn i sad se polako iskrcavaju, a mali od njih kupuju….nije ni čudo da 95% ulagača izgubi novce na burzi

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

Napravit 100% u cca 20-tak dana stvarno nije mala stvar.
Mislim da bi to i g.xy objeručke prihvatio na svojim uzdanicama, u trenutnoj situaciji na trzistu.
Ali ipak, on ne pikira na takve bisere kao BD62….. [lol]

Ide ovo do 100. Nakon toga slijedi akumulacija, odnosno ozbiljnije prekrcavanje, veći promet! [shocked]
Nevjerovatno, ali moguće!


Ide ovo do 100. Nakon toga slijedi akumulacija, odnosno ozbiljnije prekrcavanje, veći promet! [shocked]
Nevjerovatno, ali moguće!

što je bananko, i ti kasno uletio po 80 kn pa se sad moliš da ne potone nazad na 60 kn ??? [lol]

http://www.poslovni.hr/vijesti/grupa-s-cipra-i-kanadski-hrvati-zele-badel-1862-208986.aspx


http://www.poslovni.hr/vijesti/grupa-s-cipra-i-kanadski-hrvati-zele-badel-1862-208986.aspx

ali po 1 kunu

ovo će i više od 100 odletit….nemreš bilivit [lol] [lol] ajd da se bar nekaj dešava na ovoj smrdljivoj RIP burzi [thumbsup]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


ovo će i više od 100 odletit….nemreš bilivit [lol] [lol] ajd da se bar nekaj dešava na ovoj smrdljivoj RIP burzi [thumbsup]

vidim, masa špekulanata se ukrcala i sad stvara euforiju da navuku naivce unutra…. ajde da vidimo hoće li tko nasjesti tj, dokle seže ljudska glupost i naivnost…

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

New Report

Close