BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e koliko je bd62 dužan državi?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ma Kinezi kupuju.Zele zaokruzit proizvodni ciklus jer su shvatili da ce im bez BADELA cijelo gospodarstvo u propast.Naime znaju da bez sretnog radnika nema ni dobrog gospodarstva i zele da se kineski radnici opuste nakon mukotrpnog rada,a sto ima za to bolje od badelovog mirogojceka.
A ovi kanadski hrvati nisu kupovali kad je firma bila zdrava nego je sad zele uzest pred kolapsom.I oni su ima bit ili nekakvi mazohisti ili teski humanitarci.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Iznenadit ćete se za koliko će Badel biti prodan [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nije opce bitno za koliko ce biti prodan (po dosadasnjim praksama prodavanja drzavnih poduzeca to ce bit 1 kn) bitno je da kupac ima obavezu ponude a na nama je da pokusamo dici cijenu da ta ponuda mora biti pristojna.

Nije bolest sve što boli

Trenutno je to 46,55. Bez danasnjeg trgovanja.

48,30 s ukljucenim danasnjim trgovanjem do 11:00.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Trenutno je to 46,55. Bez danasnjeg trgovanja.

48,30 s ukljucenim danasnjim trgovanjem do 11:00.

onda ga za dobar prosjek treba napucati na 120-150 kn [wink]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...

Navala na Badel,do 12i30 na 7X,00

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Navala na Badel,do 12i30 na 7X,00

malo si fulao [wink]
ali nije bitno, lagana akumulacija do kraja mjeseca pa ćemo vidjeti kuda ovo ide


Iznenadit ćete se za koliko će Badel biti prodan [cool]

za džabe?
samo da zadrže radna mjesta?

Ž.E.LJ.K.O K.L.A.U.S.-uno di noi! Nakon Matije Gubeca-novi borac za pravicu malog čovjeka!!!Hvala ti Željko za sve, Bog te poživio i nagradio!



Iznenadit ćete se za koliko će Badel biti prodan [cool]

za džabe?
samo da zadrže radna mjesta?
[/quote]

možda plate/kupe samo brend, tehnologiju i formule… isplate otpremnine za tzv. skupe/jeftine sadašnje radnike…. pa potom amgažiraju svoje domicilne… jako "skupe"… sugrađane u NRK…

ajkulazg
Navala na Badel,do 12i30 na 7X,00
[/quote]

malo si fulao [wink]
ali nije bitno, lagana akumulacija do kraja mjeseca pa ćemo vidjeti kuda ovo ide

Eto vidite,da ode Badel preko 7X,xx…i iće još više!!

Lijep pozdrav [thumbsup] [cool]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

evo cjene na 70 kn, sad se treba pazit iskrcavanja jer je na 50-65 kn kupljeno 20-30.000 komada a to je je nekima i +50% na brzaka

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close