BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gleda ja zašto ovaj Badel raste iz vedroga neba, a ono čista i provjerena navlakuša [lol]
[/quote]

Samo gledaj . .

ČISTA NAVLAKUŠA! pRODATI POD HITNO


ČISTA NAVLAKUŠA! pRODATI POD HITNO

sell on news
iako ovo nije čak niti "news"…..

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Mudro ovo izvedeno. Tri blokade, da se večeras na dnevniku naglasi kako jedan od 2 milijrde Kineza zainteresiran za Badel, ovaj tjedan [thumbsup]

Vidi, vidi koliko "dušebrižnika" antialkoholičara se odjedanput pojavilp. Šta vi djelite savjete onima koji prodaju? Savjetujte one koji kupuju, t.j. sami sebe……
[tongue]

marcello

koliko će dat kinezi za dionicu? 100-200-300 ??

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


koliko će dat kinezi za dionicu? 100-200-300 ??

Država je svojih 200 mil kn u kojima je veliki dio ćine lihvarska kamata od 12 do 15 % jer Badel nije
podmirivao porezne obveze obveze pretvorio u vsničke udjele -dionica 100 .I da sada to prodaju po 200 zaista nebi bilo fair.Ili po 300.Država i poduzetnik špekulant.Očekujem da bi preuzimanje trebalo biti ne preko 150,ali 100 bi bilo realno!

Opasnost!Kinezi uvijek mogu odustati ako bude preskupo.

U Badelu teće med i mlijeko!

Kinezi i računaju da ovo ide džabe. Ako linić bude tražio i kunu moguće da odustanu. I što će onda biti?

kako je danas balončina rasla +57%, tako će uskoro i pasti….jao si ga tupsonima koji su danas nasjeli i kupovali, bolje da su kupovali DIOKI po 17 kn [bye]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

ajmo prognoze di ce ovo sutr?
1 – di je
2 – ka 100
3 – ka 35
Ja osobno mislin ka 35.

smiješno je da je cijena skočila 60% u jednom danu na nekakvo pismo namjere koje praktički bilo tko može napisati i poslati! ajde da se radi o nekoj svjetski poznatoj kompaniji, ali ovo je neka skoro pa "no name" iz Kine za koju nitko od nas nije ni čuo!
da ne pričamo da Kinezi kupuju samo uz ogromne diskonte, nema šasne da oni plate ni 50 kn po dionici …oni koji su ovdje jučer naivno uletjeli mogli bi od danas početi zbrajati minuse, fino su ih nategli lopina&co, ali shvatite to kao školarinu [bye]

PROKLETE JUDE I VAŠE ŠKUDE, PRODALI STE NAŠU HRVATSKU U ZLOSRETNU UNIJU...


koliko će dat kinezi za dionicu? 100-200-300 ??

BVPS za 1Q 2012 cca 40 kn
http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=BD62-R-A

New Report

Close