BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nema BD62 spasa dok se ne izvrši deratizacija i polove štakorčine koje su ga dovele u takvo stanje . Naravno i Perković mora odgovarati za uništenje takve tvrtke !
Uništiti takvu tvrtku koja je imala prvoklasne proizvode : vina , vinjake , mirogojček , vlahov , likere , sokove, naru , inku ,pepsi , vodu , kapljicu …..i da nitko za to ne završi barem u Remetincu ?
Samo treba sljediti trag novca ! Nesrazmjer između imovine i zarada lopina sadašnjih i bivših !
Pa te lopine bi uništile tvrtku i da dilaju drogu !
Pij malo , pij dobro !
Živjeli !

Da potsjetim :
Cezar
Šljivovica
Vigor
Patria
Johnni Walker
Glembaj
Stock
Zrinski
Viarije Dingač
Daruvar
Križevci
Svirće
Smokvica
Vrbička Žlahtina …..
Kalničke vode
Nara
Pepsi
Inka …..

Napravili dug od 206.000.000,00 kn !

I niko još nije završio u Remetincu ?

.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/uimI6BXcQa8zSE0tYVF2Vw==.pdf


Nema BD62 spasa dok se ne izvrši deratizacija i polove štakorčine koje su ga dovele u takvo stanje . Naravno i Perković mora odgovarati za uništenje takve tvrtke !
Uništiti takvu tvrtku koja je imala prvoklasne proizvode : vina , vinjake , mirogojček , vlahov , likere , sokove, naru , inku ,pepsi , vodu , kapljicu …..i da nitko za to ne završi barem u Remetincu ?
Samo treba sljediti trag novca ! Nesrazmjer između imovine i zarada lopina sadašnjih i bivših !
Pa te lopine bi uništile tvrtku i da dilaju drogu !
Pij malo , pij dobro !
Živjeli !

Da potsjetim :
Cezar
Šljivovica
Vigor
Patria
Johnni Walker
Glembaj
Stock
Zrinski
Viarije Dingač
Daruvar
Križevci
Svirće
Smokvica
Vrbička Žlahtina …..
Kalničke vode
Nara
Pepsi
Inka …..

Napravili dug od 206.000.000,00 kn !

I niko još nije završio u Remetincu ?

[/quote]

Vidim da ste moj post ocijenili ocijenom 1 , i zaključujem da niste ništa shvatili .

BD 62 je dužan 206 miliona kuna pa je državi samo za ovu godinu dužan kamata u iznosu od najmanje 25.000.000,00 kn (25 miliona kuna samo za kamate !

A oni su (jadni) ove godine zaradili samo 1/3 toga iznosa . Nisu taradili ni za kamate !

U istom je položaju i Država Hrvatska !
Dug Hrvatske je 40 miliardu Eura , a mi nismo zaradili ni toliko da platimo kamate na taj dug .
Morat će Država dignuti novi kredit da bi platili samo kamate .

Naravnoučenje : Trošite samo zarađeno !

.



Nema BD62 spasa dok se ne izvrši deratizacija i polove štakorčine koje su ga dovele u takvo stanje . Naravno i Perković mora odgovarati za uništenje takve tvrtke !
Uništiti takvu tvrtku koja je imala prvoklasne proizvode : vina , vinjake , mirogojček , vlahov , likere , sokove, naru , inku ,pepsi , vodu , kapljicu …..i da nitko za to ne završi barem u Remetincu ?
Samo treba sljediti trag novca ! Nesrazmjer između imovine i zarada lopina sadašnjih i bivših !
Pa te lopine bi uništile tvrtku i da dilaju drogu !
Pij malo , pij dobro !
Živjeli !

Da potsjetim :
Cezar
Šljivovica
Vigor
Patria
Johnni Walker
Glembaj
Stock
Zrinski
Viarije Dingač
Daruvar
Križevci
Svirće
Smokvica
Vrbička Žlahtina …..
Kalničke vode
Nara
Pepsi
Inka …..

Napravili dug od 206.000.000,00 kn !

I niko još nije završio u Remetincu ?

[/quote]

Vidim da ste moj post ocijenili ocijenom 1 , i zaključujem da niste ništa shvatili .

BD 62 je dužan 206 miliona kuna pa je državi samo za ovu godinu dužan kamata u iznosu od najmanje 25.000.000,00 kn (25 miliona kuna samo za kamate !

A oni su (jadni) ove godine zaradili samo 1/3 toga iznosa . Nisu taradili ni za kamate !

U istom je položaju i Država Hrvatska !
Dug Hrvatske je 40 miliardu Eura , a mi nismo zaradili ni toliko da platimo kamate na taj dug .
Morat će Država dignuti novi kredit da bi platili samo kamate .

Naravnoučenje : Trošite samo zarađeno !
[/quote]
Zatezne kamate više nema od trenutka kada je donesena odluka o dokapitalizaciji.
Kratkotrajne obveze smanjene za 206 mil kn -država
i 32 mil kn kapitalni fond.
Zalihe vina popili Kinezi_neki pričaju da kada bi se Kinezi navukli na vino da bi vinova loza postala jako vrijedna biljka,samo polako ovisnost se stvara postepeno.
Koeficijent likvidnosti bi trebao biti iznad jedan,Badel postaje likvidan.
Seljaci sa Hvara mi pričaju da im se isplačuju zaostala potraživanja od ranijih godina uz diskont od 10%.Dakle,i na dug se zarađujje.
U očekivanju kvartalnog izvješća gdje će biti u bilanci nprovedena i dokapitalizacija BaDEL bi
mogao postati hit.
Pero ne napadaj nego kupuj.Ovo je jedna od boljih prilika xna ZSE.
Bitno:Badel neće u stečaj,dapače!

U Badelu će teći med i mlijeko,naročito, ako dođe do preuzimanja od nekog većeg igrača.

Nakon izvješća najbolje mi se posuti pepelom.
Dokapitalizacija nije provedena.
Država i dalje tuče zatezne kamate.
Sa bankama se nisu digovorili jer se posao sa državom odgađa.
Gubici dalje,pa BV i dalje pada pa će nakon dokapitalizacije biti blizu 30 kn.
Nije dobro,ali za 40 kn mislim da nije skupo.Ipak ne treba žuriti sa kupnjom .Mi koji smo unutra
trebamo pričekati.
O dokapitalizaciji Badela se počelo pričati prije dvije godine i to po 200 kn.I tada to trebala biti jako lijepa priča.
Ipak su Zlatek i Blackstone bili u pravu.Nisu vjerovali državi koja je jako troma.Dobra procjena!

Izvješće je katastrofa, slijedi poniranje ispod 30kn. Samo da ga svi pročitaju. Meni se čini da ovdje polako dolazi the end.

"Što se babi snilo to se babi htilo"……I ja bih…….[pray] makar morao preči na kinesku rakiju maotai.


Izvješće je katastrofa, slijedi poniranje ispod 30kn. Samo da ga svi pročitaju. Meni se čini da ovdje polako dolazi the end.

marcello

Kolega Marcello meni je strašno da ovakve pokradene firme spašava država koja drži samo 7,7% dionica. Nemojte se ljutiti ali ovaj badel je prošle godine bio zrel za stečaj, a ova godina je horor.


Nakon izvješća najbolje mi se posuti pepelom.
Dokapitalizacija nije provedena.
Država i dalje tuče zatezne kamate.
Sa bankama se nisu digovorili jer se posao sa državom odgađa.
Gubici dalje,pa BV i dalje pada pa će nakon dokapitalizacije biti blizu 30 kn.
Nije dobro,ali za 40 kn mislim da nije skupo.Ipak ne treba žuriti sa kupnjom .Mi koji smo unutra
trebamo pričekati.
O dokapitalizaciji Badela se počelo pričati prije dvije godine i to po 200 kn.I tada to trebala biti jako lijepa priča.
Ipak su Zlatek i Blackstone bili u pravu.Nisu vjerovali državi koja je jako troma.Dobra procjena!

Tnx, lopina.
Cijenim iskrenost.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

RAST PRIHODA

Badel 1862: Prihodi od prodaje povećani 13%, gubitak 38 milijuna kuna
Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 10.11.2011. – 12:04:20
ZAGREB – U devet prvih mjeseci 2011. godine, Badel 1862 ostvario je prihod od prodaje u iznosu od 246 milijuna kuna, u odnosu na 216 milijuna kuna ostvarenih u prošloj godini, što predstavlja rast od 13 posto.
Prihodi od prodaje na domaćem tržištu rasli su 15 posto, a u izvozu 6 posto. Ukupni prihodi ostvareni su u iznosu od 251 milijuna kuna što predstavlja rast od 5 posto. Iz Badela napominju da su u prošloj godini ostvareni prihodi od 16 milijuna kuna temeljem uprihodovanja ispravka vrijednosti potraživanja od Kalničkih voda Bionature koji su imali karakter ostalih poslovnih prihoda, a koja ove godine nisu ostvarena.

Rashodi iz osnovne djelatnosti u promatranom razdoblju ostvareni su u iznosu 246 milijuna kuna te su na nivou rashoda ostvarenih u prošloj godini. Rezultat iz osnovne djelatnosti je pozitivan i iznosi 4,32 milijuna kuna te je u odnosu na rezultat ostvaren prošle godine bolji za više od oko 7 milijuna kuna, a ako se eliminira utjecaj prihoda ostvarenih od ispravka vrijednosti Kalničkih voda, rezultat iz osnovnih aktivnosti je bolji za 22 milijuna kuna, ističu iz Badela.

Poslovanje Badela i dalje opterećuju izuzetno visoki financijski rashodi obzirom da u prvih devet mjeseci još uvijek nije do kraja završen proces dokapitalizacije te nisu operacionalizirani svi već dogovoreni reprogrami kredita poslovnih banaka. Iz tih razloga ukupan rezultat poslovanja financijskog razdoblja je i dalje negativan i iznosi 38 milijuna kuna. Unatoč Odluci Vlade RH koja je donesena krajem prosinca prošle godine, proces je zastao uz mnogobrojne izazove u njegovom provođenju pa su izostali očekivani planirani prihodi u srpnju i kolovozu od preko 20 milijuna kuna zbog desortiranosti i nemogućnosti kvalitetne pripreme turističke sezone, navode iz tvrtke. Nelikvidnost je doprinijela nemogućnosti proizvodnje svih asortimana te nabavke trgovačke robe.

Koje dobre vijesti ?

Badel duguje 206.000.000,00 kn !

Dvestošest miliona !

Koliko će kamata morati platiti ove godine na 206.000.000,00 ?

Pa najmanje 17.500.000,00 .

A oni planiraju ove godine zaraditi 8 miliona .

Pljačka BD62 se nastavlja !

Nastavljaju rasprodaju nekretnina !

.

Nema BD62 spasa dok se ne izvrši deratizacija i polove štakorčine koje su ga dovele u takvo stanje . Naravno i Perković mora odgovarati za uništenje takve tvrtke !

Uništiti takvu tvrtku koja je imala prvoklasne proizvode : vina , vinjake , mirogojček , vlahov , likere , sokove, naru , inku ,pepsi , vodu , kapljicu …..i da nitko za to ne završi barem u Remetincu ?

Samo treba sljediti trag novca ! Nesrazmjer između imovine i zarada lopina sadašnjih i bivših !

Pa te lopine bi uništile tvrtku i da dilaju drogu !

Pij malo , pij dobro !

Živjeli !

.

New Report

Close