BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Produžetak agonije.
Vidjet ćemo koga će država sad staviti u upravu.
Ali to je ionako svejedno. Nije za očekivati da će neki stranački poslušnik oživjeti ovog mrtvaca. Više je slučajeva gdje su takvi samo dokrajčili neizlječivog bolesnika.
Šteta.
Volio bih da sam u krivu.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

nek proglase dan zeštice i nek bude državni praznik, a nek mi ponosno pijemo domaće, badel, dalmacijavino itd….milijun turista..pa nek bubnu po 2-3 0,003…ili nek drzava otkupi sve zalihe badela, pa nek na ulazu u RH carinici poklanjaju zestice, mozda se turisti navuku…ima tu metoda do mile volje…

PD

Ante Vrančić

BADEL 1862 potvrdio da u odluku izvanredne skupštine da u Nadzorni odbor kompanije uđe dotični koji je zamjenio Ivanu Brdar i Ana Mandac umjesto Vidoja Buluma.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Danas sve neki "jediničari" em na forumu em na ZSE…..

Zadnje transakcije: Cijena Količina Iznos Datum

41,50 1 41,50 13.9.2011 13:57:34
45,10 30 1.353,00 13.9.2011 11:49:08
45,10 70 3.157,00 13.9.2011 11:48:31

Ili je to samo na dionicama koje će ubrzo biti zanimljive?

marcello

http://www.business.hr/hr/B.HR-danas/Aktualni-broj/Broj-986/FGS-ovi-krenuli-po-Varteks-Badel-1862-i-Croatiju-Airlines

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

"…….Država kroz isti model ulazi i u vlasničku strukturu Badela (75-postotni vlasnik), a iz te kompanije javljaju da FGS-ovima Badel prije provedbe modela C nije bio zanimljiv.

„Jesu li u međuvremenu promijenili mišljenje, pitanje je za državu, a ne za Badel“, odgovorili su na naš upit iz tvrtke, koja je prema nekonsolidiranim rezultatima u prvoj polovini ove godine ostvarila 11 milijuna kuna gubitka…….."

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/FGS-ovi-krenuli-po-Varteks-Badel-1862-i-Croatia-Airlines

marcello

http://www.poslovni.hr/vijesti/ugovor-o-ulasku-drzave-u-badel-1862-cami-u-ladici-188147.aspx

"…..jedan je od mogula izraelske prehrambene industrije Salomon Berkowitz potvrdio da nastoji kupiti Badel 1862 i Dalmacijavino. »Ja bih to kupio, ali morate pitati vlasnike hoće li mi te tvrtke prodati«, kazao je Vjesniku Berkowitz. Obje tvrtke su u većinskom vlasništvu države, ali nismo uspjeli doznati stajališta druge strane. Ipak, ako je suditi po samouvjerenosti izraelskog investitora, koji nije htio otkriti je li konačan dogovor već postignut, čini se da su pregovori daleko odmaknuli.

Dalmacijavino je poznati gubitaš, ali Izraelca ne brinu gubici. »Moj otac mi je davno rekao: Nikad ne gledaj koliki su gubici, nego koliko će na kraju tebe oni koštati«, rekao je Berkowitz koji vidi veliki potencijal u odabranim tvrtkama….."

http://www.vjesnik.hr/Article.aspx?ID=CF336292-1923-4019-9E68-DFD8BCC22948

marcello

1. PBZ D.D. 88.743 11,80 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. RUŽDJAK MARIJAN 82.940 11,03 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. REPUBLIKA HRVATSKA 57.943 7,70 Zast. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. LOZO BOŽENKO 54.500 7,25 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
5. PERKOVIĆ ANTO 36.244 4,82 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
6. KD VICTORIA FOND 32.457 4,32 Skrb. račun
7. VRANČIĆ ANTE 20.000 2,66 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. KOVAČ IVAN 10.000 1,33 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. GRAFPEX D.O.O. 9.000 1,20 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. VIDMAN DRAŽEN 6.891 0,92 Osnovni račun IVANEC, HRVATSKA

Nek se najde za buduće naraštaje

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

veći su im dugovi nego cjelokupna imovina.vina kako tako, bezalkoholna katastrofa. žestoka – može se naći za svaki ukus. kadar. ne guraju se u upravu i nadzorni.kalničke vode prodali atlantic grupi. opći dojam, nepovoljno za kupovinu.



Nema BD62 spasa dok se ne izvrši deratizacija i polove štakorčine koje su ga dovele u takvo stanje . Naravno i Perković mora odgovarati za uništenje takve tvrtke !
Uništiti takvu tvrtku koja je imala prvoklasne proizvode : vina , vinjake , mirogojček , vlahov , likere , sokove, naru , inku ,pepsi , vodu , kapljicu …..i da nitko za to ne završi barem u Remetincu ?
Samo treba sljediti trag novca ! Nesrazmjer između imovine i zarada lopina sadašnjih i bivših !
Pa te lopine bi uništile tvrtku i da dilaju drogu !
Pij malo , pij dobro !
Živjeli !

Da potsjetim :
Cezar
Šljivovica
Vigor
Patria
Johnni Walker
Glembaj
Stock
Zrinski
Viarije Dingač
Daruvar
Križevci
Svirće
Smokvica
Vrbička Žlahtina …..
Kalničke vode
Nara
Pepsi
Inka …..
[/quote]

Napravili dug od 206.000.000,00 kn !

I niko još nije završio u Remetincu ?

.

Izdvajanje vina
Agrokor u igri?
U priči oko podržavljenja Badela 1862 posljednjih se dana može čuti kako bi se iz te tvrtke uz izdvajanje sokova i bezalkoholnih pića mogla dogoditi i prodaja vinskog biznisa. Navodno bi ga mogao preuzeti koncern Agrokor u vlasništvu Ivice Todorića koji posljednjih godina snažno razvija proizvodnju vina kroz svoju tvrtku Agrokor vina.

http://www.poslovni.hr/vijesti/iako-je-od-srpnja-drzavni-badel-1862-i-dalje-placa-kamate-na-dug—189149.aspx

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close