BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne poznaš situaciju,normalno da su ljudi prekinuli suradnju akd su im dužni par godina i rekli su im da im ne misle platiti zaostatke.ne znam šta bi drugo i trebali napraviti.

problem je nastao davno prije kad je perković-badel dogovorio otkup grožđa a da nije pametno formulirao uvjete i svake godine imao gubitke zbog toga.

s druge strane imaju velike zalihe crnog vina i dolazi imna rod korlat,a to sam več prije pojasnio da je greška,

s druge strane je todorić postao lider i u crnim vinima,a već prije je bio u bijelim tako da će badel teško vratiti svoje pozicije koje je izgubio zadnjih 5 godina zbog lutanja u vodi i sokovima.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


ne poznaš situaciju,normalno da su ljudi prekinuli suradnju akd su im dužni par godina i rekli su im da im ne misle platiti zaostatke.ne znam šta bi drugo i trebali napraviti.

problem je nastao davno prije kad je perković-badel dogovorio otkup grožđa a da nije pametno formulirao uvjete i svake godine imao gubitke zbog toga.

s druge strane imaju velike zalihe crnog vina i dolazi imna rod korlat,a to sam več prije pojasnio da je greška,

s druge strane je todorić postao lider i u crnim vinima,a već prije je bio u bijelim tako da će badel teško vratiti svoje pozicije koje je izgubio zadnjih 5 godina zbog lutanja u vodi i sokovima.

ne kuzim, jeste li to meni napisali da ne poznajem situaciju? nisam napisao da poznajem situaciju, nego da su peljescani prekinuli suradnju, pa tim vise govori o upravi badela, jer ponekad netko donose lose odluku, ali oni cak nisu bili u poziciji donosenja odluka. u pratnerstvu postoje svije strane.

a hocete li da vam prepricam slucajan dijalog dvaju penzionera pred 20 dana na trgu B jelacica u zagrebu. Spominjali su etikete koje su fakturirane na 3,80 kn a trebale su biti 0,20 kn po komadu. Spomenuli su i jedno poznato prezime.

http://www.poslovni.hr/vijesti/gast-2011-nagrade-za-badelov-kruskovac-pelinkovac-i-rum-175260.aspx

kompanija perković-ljevak i ostali će sigurno biti predmet istrage organa,i tu su izgubljeni milijuni badela ali nije ni trenutno uprava puno napravila osim što je nacionalizirala badel i mali dioničari trenutno imaju dionicu koja vrijedi ispod 50 kn a to će se vidjeti u trenutku ulaska države u vlasništvo.
mislim da su ovi koji pumpaju gore vrlo optimistični s obzirom koliki je kapital danas badela i šta još moraju napraviti kako bi program restrukturiranja prošao.
i ingra je na 45-55 kn bila jeftina pa smo vidjeli kako je to završilo.



ne poznaš situaciju,normalno da su ljudi prekinuli suradnju akd su im dužni par godina i rekli su im da im ne misle platiti zaostatke.ne znam šta bi drugo i trebali napraviti.

problem je nastao davno prije kad je perković-badel dogovorio otkup grožđa a da nije pametno formulirao uvjete i svake godine imao gubitke zbog toga.

s druge strane imaju velike zalihe crnog vina i dolazi imna rod korlat,a to sam več prije pojasnio da je greška,

s druge strane je todorić postao lider i u crnim vinima,a već prije je bio u bijelim tako da će badel teško vratiti svoje pozicije koje je izgubio zadnjih 5 godina zbog lutanja u vodi i sokovima.

ne kuzim, jeste li to meni napisali da ne poznajem situaciju? nisam napisao da poznajem situaciju, nego da su peljescani prekinuli suradnju, pa tim vise govori o upravi badela, jer ponekad netko donose lose odluku, ali oni cak nisu bili u poziciji donosenja odluka. u pratnerstvu postoje svije strane.

a hocete li da vam prepricam slucajan dijalog dvaju penzionera pred 20 dana na trgu B jelacica u zagrebu. Spominjali su etikete koje su fakturirane na 3,80 kn a trebale su biti 0,20 kn po komadu. Spomenuli su i jedno poznato prezime.
[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpsko-ministarstvo-poljoprivrede-hitno-povlaci-iz-prodaje-smrtonosnu-sljivovicu-/543717.aspx

čuvajte se pazite se jer pameti očito nema…netko je štedio na bacanju prvog destilata, pa slijepilo i ostalo prijeti u slučaju pijenja ovog smeća.


kompanija perković-ljevak i ostali će sigurno biti predmet istrage organa,i tu su izgubljeni milijuni badela ali nije ni trenutno uprava puno napravila osim što je nacionalizirala badel i mali dioničari trenutno imaju dionicu koja vrijedi ispod 50 kn a to će se vidjeti u trenutku ulaska države u vlasništvo.
mislim da su ovi koji pumpaju gore vrlo optimistični s obzirom koliki je kapital danas badela i šta još moraju napraviti kako bi program restrukturiranja prošao.
i ingra je na 45-55 kn bila jeftina pa smo vidjeli kako je to završilo.



ne poznaš situaciju,normalno da su ljudi prekinuli suradnju akd su im dužni par godina i rekli su im da im ne misle platiti zaostatke.ne znam šta bi drugo i trebali napraviti.

problem je nastao davno prije kad je perković-badel dogovorio otkup grožđa a da nije pametno formulirao uvjete i svake godine imao gubitke zbog toga.

s druge strane imaju velike zalihe crnog vina i dolazi imna rod korlat,a to sam več prije pojasnio da je greška,

s druge strane je todorić postao lider i u crnim vinima,a već prije je bio u bijelim tako da će badel teško vratiti svoje pozicije koje je izgubio zadnjih 5 godina zbog lutanja u vodi i sokovima.

ne kuzim, jeste li to meni napisali da ne poznajem situaciju? nisam napisao da poznajem situaciju, nego da su peljescani prekinuli suradnju, pa tim vise govori o upravi badela, jer ponekad netko donose lose odluku, ali oni cak nisu bili u poziciji donosenja odluka. u pratnerstvu postoje svije strane.

a hocete li da vam prepricam slucajan dijalog dvaju penzionera pred 20 dana na trgu B jelacica u zagrebu. Spominjali su etikete koje su fakturirane na 3,80 kn a trebale su biti 0,20 kn po komadu. Spomenuli su i jedno poznato prezime.
[/quote]

[/quote]
U Badel imamo sindrom spojenih posuda sa SUNH.Denominacija SUNH na 40,a dionica odletila
sa 35 na 80.
A na koliko će odletiti BADEL ako je dokapitalizacija na 100.Prema fundamentalnim pokazateljima
sve ispod 150 je malo,a u usporedbi sa SUNH barem 300.Ali zaista nebi bilo mudro očekivati ni 200,
ali u ovoj bari ništa nije nemoguće.
Poziv za Glavnu skupštinu možemo očekivati svaki tren.
Krcajte se,krajnje vam je vrijeme.
Rizik je što još nemamo konsolidirano FI za 2010.
BV je na dan 30 09.2010 bio blizu 240 kn.
ČAK da se u čišćenju bilance kapital dođe na čistu nulu,nakon dokapitalizacije prema kojem bi udio
države bio 72% ,uz nominalu od 100 to ćini BV od 72 kn po dionici.Ja smatram da će doći do korekcije i smanjenja kapitala zbog čišćenja bilance i da će ostatak kapitala biti bliže 200 kn po dionici i nakon dokapitalizacije BV bi tebao biti oko 150.
Smatram da je BADEL izvrsna prilika po ovim cijenama.

U Badelu će teći med i mlijeko!

pa gdje si do sada olupino stara, mislio sam da ćeš mi se i ranije pridružiti ovdje [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

lopinjo do koje razine je po tebi dobar ulaz , uzeo bi i ja možda nešto sitno al nisam ziher jel sad već skupo

i teći će špirit na zse

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

današnji večernjak donosi:

Badel kupio Segestiku i pokreće proizvodnju-
Badel je u zakonskom roku uplatio svih 24,2 mil kn,te na taj način preuzeo tvornicu u stečaju.

Kolega, nemojte zavaravati javnost [smiley]

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Badel-1862-Segesticu-je-kupio-Badel-koji-nije-povezan-s-nama
21. siječnja 2011
"Članak se ne odnosi na BADEL 1862 d.d. Zagreb, već na Badel d.o.o. koji nije vlasnički povezan s našim društvom", stoji u priopćenju koje je Badel 1862 uputio Zagrebačkoj burzi.

pa kud odma u blokadu i to s 4k kuna , lopinjov potpis [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


pa kud odma u blokadu i to s 4k kuna , lopinjov potpis [lol]

Nije mi bila namjera dovoditi investitore u zabludu.Informaciju o kupnji Segestike sam dobio telefonski.
A ovaj kupac po 74,20 sa 29 kom je izgorija u igri najbrži prstHtio je proći po 66 a zakasnio je 1
sekundu i prošao skupo.Ja mislim da ni to nije skupo ali 66 je jeftinije.

U BADELU bez Segestike manje meda i mlijeka!Biti će ali ne u potocima!

evo ga i službeno – eh lopina , lopina [lol]

Vaš link

Zagrebačka burza uputila je upit društvu Badel 1862 d.d. nastavno na članak u Večernjem listu od 24.03.2011. pod naslovom "Badel preuzeo Segesticu i pokreće proizvodnju". Društvo je dostavilo slijedeće očitovanje: "Članak se ne odnosi na BADEL 1862 d.d., Zagreb, već na Badel d.o.o. koji nije vlasnički povezan s našim Društvom."

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan

New Report

Close