BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo vidite koliko ste neodgovorni vas dvojica(plejboj i Zlatek) i to samo zato da bi ste imali neki sitni interes.Otvaranje vam je pokazalo gdje ste u prognozama.

klodovik

Kolega Zlatek,jeste li vi ovo na bidu na 80,00kn 1000komada?

klodovik


Kolega Zlatek,jeste li vi ovo na bidu na 80,00kn 1000komada?

Dragi klodoviće, ja sam svoje argumente objasnio u svojim prijašnjim postovima. Pročitajte par stranica unazad. Dokap još nije izglasan i pitanje je kad će biti. Do tada idu kamate.
Nisam na kupnji po 80kn i ne znam tko je.
Posljednji put ponavljam – BD62 sam u slučaju dokapa i izdanja novih 2 milijuna dionica spreman platiti 43kn. Ako ne padne toliko nisko – onda ću ga kupovati na 150kn, kad bude svima jasno da je Badel prebrodio krizu i kad će se moći kupiti veće količine, a da to nikome ne bude sumnjivo.
I s veseljem ću to platiti. Naprijed Badel.

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


Eto, pred tjedan dva vam je Mr. Lopina savjetovao kupnju na 80 do 85 kao dobru, a moja skromnost Plejboj je prognozirala daljnji pad cijene, sve prema 65.
Tada sam rekao da cu na 65 kupovati, sada kažem da je 56 čisto ok cijena, max 60.
Razlog zašto BD62 opet pada (današnji rast zbog malog volumena nije indikativan, trenutna je cijena realno 72 naspram 80ak prije tj dva) je vrlo jednostavan, interes za tu dionicu je veoma slab, a interes nekih malih da izađu ne bi li kupili nešto trenutno solidnije je – solidan.
Lopina je očito tek igrač, i to na sitno rekao bih po odabiru dionica.
Kupuje povoljno, čeka 30 % , nekad i manje, nekad više, pa koristi ovaj forum kao dobar poligon za kojekakve prikrivene preporuke na kupnju,
Forumaši ne dajte se smesti, BADEL će još padati, budite strpljivi i čekajte 60 pa vam možda i poteče med i mlijeko, kroz godinu, dvije.
Jer hej, koja banka bi vam dala 50ak % prinosa u cca 16 mjeseci?
E sad, ako vi čekate 150, 200 na ovoj dionici, načekat ćete se, nije Dingač više što je nekad bio 😉


Promašaj dana [thumbsup]

who dares, wins


Evo vidite koliko ste neodgovorni vas dvojica(plejboj i Zlatek) i to samo zato da bi ste imali neki sitni interes.Otvaranje vam je pokazalo gdje ste u prognozama.

Sitni interes? Mozda imaju i krupni interes. A mozda zaista stoje po strani. Cudi me da nitko nije pokusao napisati tj izracunati koliko badel moze imati dobiti, bez kal voda, bez 250 radnika, s urednim placanjem trosarina, zadrzavanjem prihoda kao ove godine od vina i zestica uz istu potrosacku moc hr i EU. Kako ide prodaja u Kini? da li ce opet ici vina u onaj engleski lanac? probao sam tamo naci podatke, cini se ili da je sve bilo prodano jer taj lanac nije nudio badelova vina. Mozda je boljka kolicina, pa je sve vec bilo prodano. Ima li netko tko ce stati iza podatka da mozemo ocekivati recimo 20 mil kn dobiti u 2011? 20 mil na 2.8 mil dionica je 7 kn po dionici sto je ok cijena od 80 kn. jer tek slijedi ulaz u eu i uhodavanje igre u badelu, itd. Opci trend je inflacija i to je to. cijene svega rastu.

vjerujem da ce biti jos trgovine do kraja dana, ali mislim da je PČ ostavio bd62 za dogodine, pa mora adz cuvati pozitivne vijesti na kapaljku, malo smjena ministara, pa badel, pa ce onda opet pricati o ddjh, pa ce se JK slikati s Konstruktorovim direktorom na CG autocesti, pa ce Peljeski most biti otvaran 4 put itd…badel ce se fino uklopiti u "baywatch" a PČ ce trckarati u spasilackoj sluzbi 🙂

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:609411439393633::NO:RP::

i vjerujete da ce ante vrancic izgubiti na vrijednosti svojih dionica nekih 740 tis kn ako padne na 43 kn???? bas me zanima da li bi se nasao kupac da netk ponudi blok od 20 tis komada po 100 kn s ovim najavama o dokapu? To jos necemo znati dok Petar ne pričeka da se namnozi jos zateznih kamata, pa da zatvore konstrukciju.


http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:609411439393633::NO:RP::

i vjerujete da ce ante vrancic izgubiti na vrijednosti svojih dionica nekih 740 tis kn ako padne na 43 kn???? bas me zanima da li bi se nasao kupac da netk ponudi blok od 20 tis komada po 100 kn s ovim najavama o dokapu? To jos necemo znati dok Petar ne pričeka da se namnozi jos zateznih kamata, pa da zatvore konstrukciju.


Nemam ja tu šta vjerovati ili ne.
A vjeruješ li ti da je taj Ante V. već izgubio 10.000.000kn (slovima: desetmilijunakuna) jer je mogao npr. 2008-e prodati po 580kn ?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.



Eto, pred tjedan dva vam je Mr. Lopina savjetovao kupnju na 80 do 85 kao dobru, a moja skromnost Plejboj je prognozirala daljnji pad cijene, sve prema 65.
Tada sam rekao da cu na 65 kupovati, sada kažem da je 56 čisto ok cijena, max 60.
Razlog zašto BD62 opet pada (današnji rast zbog malog volumena nije indikativan, trenutna je cijena realno 72 naspram 80ak prije tj dva) je vrlo jednostavan, interes za tu dionicu je veoma slab, a interes nekih malih da izađu ne bi li kupili nešto trenutno solidnije je – solidan.
Lopina je očito tek igrač, i to na sitno rekao bih po odabiru dionica.
Kupuje povoljno, čeka 30 % , nekad i manje, nekad više, pa koristi ovaj forum kao dobar poligon za kojekakve prikrivene preporuke na kupnju,
Forumaši ne dajte se smesti, BADEL će još padati, budite strpljivi i čekajte 60 pa vam možda i poteče med i mlijeko, kroz godinu, dvije.
Jer hej, koja banka bi vam dala 50ak % prinosa u cca 16 mjeseci?
E sad, ako vi čekate 150, 200 na ovoj dionici, načekat ćete se, nije Dingač više što je nekad bio 😉


Promašaj dana [thumbsup]
[/quote]

Promasaj dana, pogodak godine 😉

Kressho

Da da plejboj,uskoro očekujem od vas promjenu nicka,predugo bi vam bilo 15 dana sa istim identitetom.

klodovik



http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:609411439393633::NO:RP::

i vjerujete da ce ante vrancic izgubiti na vrijednosti svojih dionica nekih 740 tis kn ako padne na 43 kn???? bas me zanima da li bi se nasao kupac da netk ponudi blok od 20 tis komada po 100 kn s ovim najavama o dokapu? To jos necemo znati dok Petar ne pričeka da se namnozi jos zateznih kamata, pa da zatvore konstrukciju.


Nemam ja tu šta vjerovati ili ne.
A vjeruješ li ti da je taj Ante V. već izgubio 10.000.000kn (slovima: desetmilijunakuna) jer je mogao npr. 2008-e prodati po 580kn ?
[/quote]

dobar argument, dobro ste to naglasili.

http://www.poslovni.hr/vijesti/suradnik-moralica-i-zagorca-sanaderov-poslovni-partner-167935.aspx

cisto onako nevezano, ali da nam slika isprepletensoti biznisa i utjecaja bude jos nejasnija..od vina, pahuljica, nafte, casopisa, kemije, umjetnickih slika, nekretnina…itd….

New Report

Close