BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rasplet cijele priče idući tjedan……?

http://www.poslovni.hr/vijesti/perkovic-odugovlaci-s-ponudom-i-prizeljkuje-stecaj-badela-161506.aspx

marcello

ovi novinari nisu normalni….pa pišu da je obveza za preuzimanje nastala 16.09.2010.g…..koji needucirani, maliciozni, primitivni sloj ljudi….Mah ne vrijedi se uzrujavati zbog budala [cool]

Mean people suck and nice people swallow!

Zanimljiv mi je ovaj komentar novinara:

Stalker, 23.10.2010. u 11:07
Prema zakonu o preuzimanju d. d., svi mali dioničari Badela imaju pravo na prodaju svojih dionica po cijeni koja je vrijedila na dan nastanka obveze za preuzimanje, odnosno 16. rujna ove godine. Tada je cijena bila 64,1 kunu za dionicu, a jučer je naime bila i viša, oko 83 kune.

Po ovome ispada da Perkovic i kompanija ne moraju otkupljivati po 300kn ako sam dobro shvatio napisano?
Cini mi se da su opet novinari nesto krivo protumacili i dezinformirali javnost. Hanfa!?

Prema prezimenu novinarke Kiseljak ne bi se začudio da je iz iste bratije s Perkovićem.Inače ovakvo iznošenje neznanja(cijena na dan nastanka obveze peuzimanja) u novinama koje su jako praćene i čitane trebalo bi biti praćeno gubitkom posla i kaznom HANFA-e.Uostalom moguće je da je to plaćeni oglas .Novinari su jeftina roba.
Zakon je jasan.Najniža moguća cijena po kojoj Perković može preuzeti BD62 je 300,00 kn.

klodovik

Jasno je da novinari ne razumiju materiju jer uglavnom nisu obrazovani da pišu o financijama i zakonima. No ne treba se oko toga uzbuđivati jer se rješenje oko Badela neće voditi novinskim člancima nego zakonima i interesima kapitala.

Gospić moj je grad, Velebit inspiracija

Vaš link

Zanimljivo. Procitati do kraja.

Nije bolest sve što boli

Vau….pa ovo je bolje nego sto sam ocekivao. Pa jel to Ana Mandac, dipl. ing. biokemijskog inzenjerstva??? Hi hi…pa napokon malo struke i osoba nesposobnih za mutne poslove. Znaci 3 nova clana NO u zadnjih godinu dana. Do kada ce gdin Ljevak stolovati NO Badela? Sutra u kupovinu na zse.

zanimljiva skupština.kad mi se malo slegnu dojmovi pa ćete dobiti izvjštaj.šteta da nije tv prenosio.mogao je kapital network malo popuniti program .

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

gđa. ana mandac,nova članica N.O. je vrlo aktivna u zakladi hrvatskog državnog zavjeta ,pa mi se čini da je jaca poslala svoju izaslanicu,što bi trebalo značiti da će konačno badel dobiti pomoć od države .

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Ante Vrančić je bivši financijski direktor Badela i čovjek koji je prvi javno istupio protiv neuračunljivog Perkovića. Čovjek koji jako dobro zna svoj posao financija. Uz njega, i osoba iz proizvodne struke uz prethodno ubačenog igrača od strane KD-a daju potpuno nove konture nadzornog odbora. Držat će novu upravu pod kontrolom. Ova istraga Hanfe o zajedničkom djelovanju i nastanku obveze o preuzimanju krenula je upravo na inicijativu Vrančića, koji navodno raspolaže najvećim paketom glasova na skupštini pomoću velikog broja punomoći malih dioničara od kojih su mnogi bivši i sadašnji zaposlenici Badela. Sa KD-ovih 17% i nekoliko većih individualnih ulagača na zajedničkoj strani, polako ali sigurno preuzeli su kontrolu nad tvrtkom, što bi trenutno trebalo biti u interesu svih malih dioničara . Perković je definitivno prošlost.

Gospić moj je grad, Velebit inspiracija


zanimljiva skupština.kad mi se malo slegnu dojmovi pa ćete dobiti izvjštaj.šteta da nije tv prenosio.mogao je kapital network malo popuniti program .

Mislite na isti onaj kapital network kojeg necemo od 1.1.2011. vise gledati? Odlukom vijeca kojem predsjeda isti covjek koji predsjeda NO Badela kao i udrugom nakladnika RH?

slažem se da je smješno da debilne doma tv i rtl 2 dobiju prednost pred kapital networkom,ali je isto tako kn mogao popraviti program i više pratiti burzu,pa skoro da ne možeš vidjeti cijene dionica na burzi,a kad je otvaranje u 10h burze ide kuharski program.imaju dore filmove,priznajem,akli je to daleko od poslovne televizije.

ne znam koliko je ljevak kriv za to,ali čovjek kroz knjižare ljevak ipak daje doprinos kulturi,pa makar to bilo od profita od badelovih etiketa.

s obzirom da u badelu nema većinskog vlasnika,treba napraviti nadzorni odbor da svakih 10 posto dionica dobije po jedno mjesto u nadzornom,i potjerati slovenca iz kd jer su mutili cijelo vrijeme protiv badela,i nudili da prodaju perkoviću dionice dok su radili pritisak kroz medije ,napucavali nerealno cijenu badela na burzi,itd.znam svašta pa bolje da ne pričam.neka ide kod jace u zajedničku zaštitu neba koje ona planira za boratom dok se druže po hotelima.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close