BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gordy, 23.09.2010. u 09:53

Kad se to dogodi onda ćemo se svi propit ,a Ti umjesto Beere prijeđi na konjak i Badel će biti spašen.
Šalim se ,naravno,ali mislim da će baš 10. mjesec pogodovati firmi.Osim toga kad čisto laički pogledaš na kompletnu situaciju u RH dođeš do zaključka kako su se lopovi smjestili u one firme koje vrijede i kako Badel i Podravka imaju sjajnu perspektivu jer su dotični otkriveni i blokirani u svojim daljnjim nakanama.

Vidim da mi citat nije uspio ,al moj post je nastavak na Beerovu konstataciju o krizi u 10. i 11. mjesecu.






Nema prometa na ovim razinama.Ovih par dionica izgleda kao navlačenje na niže,al izgleda da ne prolazi.

Da, očito je cijena još previsoka. Bit će zato prometa na 50-60 kn [thumbsup]
[/quote]

I tata bi sine…

[/quote]

pa nema beda, u 10.-11. mjesecu bit će prava prilika kad kriza stisne do kraja, bit će dionica na rasprodaji koliko ti srce želi, samo treba sačekati i sačuvati pare do tada [thumbsup]
[/quote]

16.10.2010. do ovog datuma cemo sve znati ili HOPA ili TROPA [wink]
[/quote]
Bi tada mogla biti skupština?? Da li mislite da će zbog deblokade računa dionica otići gore…?

Mean people suck and nice people swallow!







Nema prometa na ovim razinama.Ovih par dionica izgleda kao navlačenje na niže,al izgleda da ne prolazi.

Da, očito je cijena još previsoka. Bit će zato prometa na 50-60 kn [thumbsup]
[/quote]

I tata bi sine…

[/quote]

pa nema beda, u 10.-11. mjesecu bit će prava prilika kad kriza stisne do kraja, bit će dionica na rasprodaji koliko ti srce želi, samo treba sačekati i sačuvati pare do tada [thumbsup]
[/quote]

16.10.2010. do ovog datuma cemo sve znati ili HOPA ili TROPA [wink]
[/quote]
Bi tada mogla biti skupština?? Da li mislite da će zbog deblokade računa dionica otići gore…?
[/quote]
kolega normalno da bi pa zato je i pala cijena jednim djelom i još kad džava uleti i još puno faktora ima ovdje gdje bi moglo jako dignut cijenu dionice

@joka14
hm…prodaja kal voda (ali zbog nastanka obveze treba g.s.= što je riješeno….ostane im cca 5 milj od toga, pretvaranje duga u vlasnički kapital od strane države, micanje ove blokade sutra ili u ponedeljak…postojanje obveze za preuzimanje….Da kad samo ovako nabacam iz glave na prvu…u potpunosti se slažem s vama [thumbsup]
P.S.: pitanje je ionako bilo retoričko, samo da bi se potaknula rasprava [wink]

Mean people suck and nice people swallow!

Evo teme za daljnju raspravu….

"Exportdrvo, Podravka, Cedar, Kutjevo, Badel. Interes na kineskom tržištu značajan je za Podravkinom dječjom hranom, a zanimaju ih sve više i hrvatska vina. Predstavnici HGK kažu da je već organizirano slanje uzoraka i cjenika pojedinim kineskim uvoznicima na razmatranje, a riječ je o hrvatskim proizvodima iz segmenta hrane, pića i drva. U Kini je godišnja potrošnja vina 20 puta veća od hrvatske proizvodnje. U Komori smatraju da bi se prodajom samo pet posto hrvatske godišnje proizvodnje vina na tamošnjem tržištu ostvario veliki financijski rezultat………."

http://www.vjesnik.hr/html/2010/09/25/Clanak.asp?r=gos&c=4

marcello


Evo teme za daljnju raspravu….

"Exportdrvo, Podravka, Cedar, Kutjevo, Badel. Interes na kineskom tržištu značajan je za Podravkinom dječjom hranom, a zanimaju ih sve više i hrvatska vina. Predstavnici HGK kažu da je već organizirano slanje uzoraka i cjenika pojedinim kineskim uvoznicima na razmatranje, a riječ je o hrvatskim proizvodima iz segmenta hrane, pića i drva. U Kini je godišnja potrošnja vina 20 puta veća od hrvatske proizvodnje. U Komori smatraju da bi se prodajom samo pet posto hrvatske godišnje proizvodnje vina na tamošnjem tržištu ostvario veliki financijski rezultat………."

http://www.vjesnik.hr/html/2010/09/25/Clanak.asp?r=gos&c=4


gdje ce nam bit kraj kad kinezi pocmu cugat badelov konjak

Ja za sad vidim samo da se pije kinesko pivo u HR. Zove se Tsingtao.

who dares, wins

Čitao sam malo rješenje Hanfe o obvezi davanja ponude za preuzimanje. Ovaj Kopčić iz Hanfe si je stvarno dao truda. Zanimljivo štivo sa povremenim detektivskim elementima (pojedini ugovori o kreditu sa raznim bankama za osiguranje sredstava za preuzimanje paketa od Kapitalnog fonda).

Po onome što sam pročitao, dečki se nisu baš najbolje uskladili. Osim toga, ovaj Boženko Loza je odmah sve priznao pa je Ruždjakovo argumentiranje da oni ne djeluju zajedno bilo uzaludno.

Sad vjerojatno slijedi uobičajeni proces – u zadanom roku će poslati nekakvu ponudu za preuzimanje koju će Hanfa odbiti jer neće imati bankovnu garanciju, zatim rastezanje sa slanjem nove ponude i traženje rješenja za glasanje na sljedećoj Glavnoj skupštini.

Inače, najviše me čudi da Hanfa nije više nagazila na tu Zvjezdanu Blažić koja je sada predsjednica Uprave Badela. Iz rješenja se vidi da je i ona sudjelovala u cijeloj priči jer je bila založni dužnik kod kredita Marijana Ruždjaka sa BKS Bankom.

je, stvarno su si dali truda…
doduše godinu dana su sve to radili, a slažem se da bi bilo sasvim u redu da su I Zveki uvaljali.
do jučer je bila i kuhana i pečena s Perkovićem, e sad on ne valja, a ona super.
moš mislit.
Jaca-Sanader sindrom.

ajde, bar jedan plus za Hanfu konačno [thumbsup]

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!


je, stvarno su si dali truda…
doduše godinu dana su sve to radili, a slažem se da bi bilo sasvim u redu da su I Zveki uvaljali.
do jučer je bila i kuhana i pečena s Perkovićem, e sad on ne valja, a ona super.
moš mislit.
Jaca-Sanader sindrom.

ajde, bar jedan plus za Hanfu konačno [thumbsup]


ovdje se vijest samo ceka svi je ocekuju

nagradno pitanje?

ulazi li ovaj tjedan tedeski u kalničke vode?

nagrada pakiranje karađorđe vode plus cedevita .

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

New Report

Close