BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

"Cijena u ponudi za preuzimanje ne može biti niža od najviše cijene po kojoj su ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički stekli dionice s pravom glasa u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze"

al nemora značit da su oni kupovali u tom periodu po 297,99 … kako možeš znat po kojoj najvećoj cijeni su oni kupovali u tom razdoblju ? 🙂

jel eurobev funkcionira? sto ce biti s tim poduzecem?

Zašto je danas trgovanje na Badelu bez limita , tek sad sam vidio kad nije bilo blokade na plus 10,64% ?


Zašto je danas trgovanje na Badelu bez limita , tek sad sam vidio kad nije bilo blokade na plus 10,64% ?

to se i ja pitam

A dok se ponuda ne objavi, svi dioničari moći će prodavati dionice po cijeni valjanoj na dan nastanka obveze za preuzimanje. U tom se slučaju mogu obratiti Hanfi, odnosno nadležnom trgovačkom sudu, gdje su nam nedavno potvrdili da dioničari imaju to pravo, odnosno mogu ostvariti prodaju po uvjetima koji vrijede na dan kada je nastala obveza preuzimanja. Perković i ostala tri dioničara morat će također navesti cijenu za otkup ostalih dionica. No ne zna se koliko će ona iznositi. Hanfa je zbog nastanka obveze preuzimanja prije dva dana i obustavila trgovanje dionicama Badela kako bi svi dioničari mogli pravodobno biti obaviješteni o nastanku obveze. Jučer je trgovanje nastavljeno, a cijena dionice Badela porasla je oko 25 posto

Mislim da se badel pretvara u bombu


Mislim da se badel pretvara u bombu

Krmaču ili nešto ručno ?


"Cijena u ponudi za preuzimanje ne može biti niža od najviše cijene po kojoj su ponuditelj i osobe koje s njim djeluju zajednički stekli dionice s pravom glasa u razdoblju od jedne godine prije dana nastanka obveze"

al nemora značit da su oni kupovali u tom periodu po 297,99 … kako možeš znat po kojoj najvećoj cijeni su oni kupovali u tom razdoblju ? 🙂

Pogledaj povijesne podatke na ZSE u tom razdoblju i sve će ti biti jasno


Mislim da se badel pretvara u bombu

Samo što ne bu eksplodirala, nego implodirala.



Mislim da se badel pretvara u bombu

Samo što ne bu eksplodirala, nego implodirala.
[/quote]

Podijeli s nama vijest ili je samo tvoj pesimizam u pitanju

kakav pesimizam, covjek je realan. badel ima dug od 120 mil kn prema drzavi. vidjet cemo kako ce se to rijesiti, hoce li biti dokapa to nije sigurno, a hoce li biti ponude hm tko zna….

Samo moj pesimizam…

New Report

Close