BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mora da su danas ožednili ovi od Plive. Piju sve i Uniqu i Pelin. BD62-R-A 450. I neloš promet.

Neda mi se pisati o njihovim sadasnjim (i buducim) probojima na inozemno trziste. Po kojoj god ja cijeni kupio Badel kupicu ga zbog utjecaja na hrvatskom trzistu.

Why do only fools and horses work?

Zanimljivo je da ovu dionicu vec 3 puta u 4 mjeseca kupujem po istim razinama i zaradim po cca 5% u kratkom roku…dakle preko 15% na jedinicnu investiciju…a mogao sam je cijelo vrijeme drzati i cekati…ovo je jedan pozitivan primjer…
Dakle, sad Badela imam 15% vise dionica nego prije 4 mjeseca[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Malo stani na loptu pa ga čuvaj neko vrijeme.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Nisam ja kriv za spustanje cijene[smiley6]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Naravno da nisi, prilika je za dokup i čekanje skoka koji je skoro opipljiv.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Zato i imam jos nekoliko naloga na kupnji[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Kod ove dionice netko isto glumi manipulatora. Jučer je najniža cijena i zadnja bila ista 412,07 ?! dok je srednja trgovana bila 426,75 kn. Preočita je razlika……

marcello

Ali ako je netko to mislio “pretociti” u svoj bid nalog se prevario[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

dejavue
pa ti si maher jahanja…

svaka ti dala

nema mi druge nego se zae..ti

Nisam, nikad necu ni biti…nadam se samo vecoj uspjesnosti…

30% kapitala u Fondu
30% u dionicama na dugi period
a ostalo…dnevno, tjedno…mjesecno…inace mi se ne da ni biti u ovom zadovoljstvu, jer ga nema…[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Dali je tko upoznat sa nečim novim u vezi BADELA???

New Report

Close