BD62 (Badel 1862 d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BD62 (Badel 1862 d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Godinu dana se HANFA premišljala djeluju li dečki zajednički ili ne? Dvojica od njih se čak i isto prezivaju. [shocked]


verdi,ne računa se to tako ,naročito ne za period koji si ti prikazao.

Može li pomoć.

Kako se računa?
Kolika bi trebala biti minimalna ponuda?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


kolega Zlatek, u pravu ste, moguće je da bi ovo moglo odgoditi dokap, to je negativna strana.
također pozivam nekog da da neko mišljenje s pravne strane.bit će zanimljivo narednih dana.

Možda je ovo smo dio veće "igre" za poznatok "kupca", možda dio unutarstranačke borbe stranke koja vjerojatno gubi sljedeće izbore, možda s tim povezano borbe AS-a da ostane na čelu agencije (što je čekao do sada?), možda Perkovićev salto mortale,… možda pretjerujem? Ali jedno je sigurno: NITKO NE VIDI CIJELU SLIKU, SVAKOME FALI PONEKA PUZZLICA…

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

kolega ne budite naivni, nikakva ponuda ovdje neće ići. To hanfa samo špekulira kao i na ostalim dionicama


kolega ne budite naivni, nikakva ponuda ovdje neće ići. To hanfa samo špekulira kao i na ostalim dionicama

HANFA ne špekulira ništa, ona je utvrdila obvezu, a to što se ništa po tom pitanju neće napraviti, nije problem HANFE. Badel je u ogromnim gubicima i nitko nije lud plaćati ovu dionicu u preuzimanju više od sadašnje cijene. [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Ovo je hropac od gosp.Ante.Ali kada velika zvjer umire i zemlja se trese.
Anto Perković ili mora platiti po 300 ili gubi pravo glasa.A bolje mu je ne mutiti vodu jer bi cijene dinice mogla biti niža,a njegovo blago manje.
Država dokapitalizira po 200?Ne svježa lova ,koja je Badelu potrebnija od zraka,već dug.
Država prolongira naplatu trošarina
Dvije banke blokiraju račun.I to sada kada počima otkup grožđa.Mislim da sdu to antini jataci.
Rat za Badel u punom jeku.
Pobjednik neizvjestan,naravno osim nas koji smo unutra i koji smo ulazili po zadnjim smješnim cijenama.Ali rizik postoji i zato je ovako nisko.
mislim da je sve do 100 bagatela,ali bi kupovao po 70

Svim sretnim vlasnicima koji su ulazili zadnjih nekoliko mjeseci:čestitam!



verdi,ne računa se to tako ,naročito ne za period koji si ti prikazao.

Može li pomoć.

Kako se računa?
Kolika bi trebala biti minimalna ponuda?
[/quote]

300kn po toliko su stjecali.

KAD NEMA BOOKA, NEMA NI DRUKA!




verdi,ne računa se to tako ,naročito ne za period koji si ti prikazao.

Može li pomoć.

Kako se računa?
Kolika bi trebala biti minimalna ponuda?
[/quote]

300kn po toliko su stjecali.
[/quote]

Hvala kolega, ali mene zanima klodovikova računica.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.





verdi,ne računa se to tako ,naročito ne za period koji si ti prikazao.

Može li pomoć.

Kako se računa?
Kolika bi trebala biti minimalna ponuda?
[/quote]

300kn po toliko su stjecali.
[/quote]

Hvala kolega, ali mene zanima klodovikova računica.
[/quote]č
Minimalna ponuda,a mislim da je neće biti, je 300 kn.Plan je bio ne više od 100.Ali država uzvrać udarac.Tako i treba.

@lopina,
odmah u blokadu s tim ili… ???

who dares, wins



@lopina
,
odmah u blokadu s tim ili… ???

Dobio si odgovor.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Bez greške [lol]
Još Perkovića tamo gdje mu je mjesto pa nek ga Stipe vadi odande.

who dares, wins

New Report

Close